Nemoc přepisuje scénář... Panika v ZOO kvůli Brodské! | Ahaonline.cz

Registrace  |  Zapomenuté heslo

Deník Aha! na Facebooku

sobota 20. dubna 2024

Svátek slaví Marcela, zítra Alexandra

Nemoc přepisuje scénář... Panika v ZOO kvůli Brodské!

Tereza Brodská v seriálu Zoo.
Tereza Brodská v seriálu Zoo. (ara)

Přišlo to v tu nejnevhodnější dobu. Tereza Brodská (55) opět dostala zápal plic a je jí mizerně. Jenže v seriálu ZOO, kde hraje matku Roberta Urbana (37), pro ni byla připravena nová dějová linka. Scenáristům se kouří z hlavy, jak rychle vymýšlejí novou zápletku.

Po pouhých pěti měsících je herečka znovu na antibiotikách. „Jde to k lepšímu jen pomalu,“ posteskla si na sociální síti. Problém je, že právě nyní se její indispozice vůbec nehodí. Do seriálu se vrátil soudce Petr Kříž v podání Roberta Urbana, který si odskočil točit seriál Eliška a Damián. Jenže dílko u diváků zcela propadlo, a herec je tak zase zpět v ZOO u svých dětí a maminky v podání Terezy.

Ale Brodská leží doma. „Bylo z toho docela pozdvižení,“ přiznal člen štábu. „Narychlo se musel měnit scénář, psát nové obrazy s jinými herci. Je to průšvih,“ uzavřel zdroj s tím, že v pražských Strašnicích, kde Prima sídlí, bylo hodně živo. Zápal plic ale není radno přecházet. Je to nemoc, která potřebuje vyležet. Navíc pacienta hodně oslabí.

Sabina Laurinová zažila v seriálu ZOO pořádnou dávku adrenalinu

Video se připravuje ...

Ruší i divadlo

Kvůli onemocnění Terezy Brodské byla přesunuta i dvě únorová představení Nadechnout se života v Divadle Ungelt.

Zle jako nikdy

Když měla herečka loni v září poprvé zápal plic, přiznala, že je jí zle jako ještě nikdy. Dokonce musela vystřídat několik druhů antibiotik. Ničily ji vysoké horečky.

Blesk Podcast: Milostné scény nesnáším, říká režisérka Smyslu pro tumor

Video se připravuje ...Přečtěte si
Články odjinud

Kontakty

  • Telefon 9.00 – 17.00: 225 974 140
  • Telefon po 17.00: 225 974 164
  • Fax: 225 974 141

RSS kanály serveru ahaonline.cz lze užívat pouze pro osobní potřebu. Jakékoli další šíření obsahu ahaonline.cz je možné pouze s předchozím souhlasem jeho provozovatele.