A je to tady zase! Po Brodské se slehla zem | Ahaonline.cz

Registrace  |  Zapomenuté heslo

Deník Aha! na Facebooku

čtvrtek 30. května 2024

Svátek slaví Ferdinand, zítra Kamila

A je to tady zase! Po Brodské se slehla zem

Tereza Brodská
Tereza Brodská (Prima tv)

Není to poprvé, co se herečka Tereza Brodská (55) kvůli závažným zdravotním problémům vytratila z očí veřejnosti. Vypadalo to, že z prodělaného zápalu plic už se dostala, ale její křehké zdraví se nejspíš opět ozvalo. Tereza totiž ruší divadelní představení a společnost také nevyhledává.

Brodská už po několikáté nedodržela své pracovní povinnosti. Účinkuje ve hře Nadechnout se života v Divadle Ungelt, ale kvůli svým zdravotním peripetiím se představení muselo už mnohokrát odložit. Poprvé loni v listopadu, poté dvakrát v únoru letošního roku a dokonce odřekla i nedávný termín 14. dubna. „Vážení diváci, velice se omlouváme, ale dnešní představení Nadechnout se života musíme z důvodu přetrvávající nemoci T. Brodské zrušit,“ sdělilo divadlo na sociálních sítích.

Blesk Podcast: Milostné scény nesnáším, říká režisérka Smyslu pro tumor

Video se připravuje ...

Zatím není jisté, co přesně herečku trápí. V minulosti si prošla například chronickým zánětem tlustého střeva nebo zápalem plic, který se jí možná vrátil. Ať už se herečka pere s číkoliv, přejeme jí brzké uzdravení.

7 pádů DNES: Brodská zavzpomínala na dětství, prozradila, co způsobilo svár mezi nejlepšími kamarádkami Brejchovou a Jiráskovou

Video se připravuje ...Přečtěte si
Články odjinud

Kontakty

  • Telefon 9.00 – 17.00: 225 974 140
  • Telefon po 17.00: 225 974 164
  • Fax: 225 974 141

RSS kanály serveru ahaonline.cz lze užívat pouze pro osobní potřebu. Jakékoli další šíření obsahu ahaonline.cz je možné pouze s předchozím souhlasem jeho provozovatele.