Skandál okolo svatby Gotta a Ivany: Odhalení po 15-ti letech | Ahaonline.cz

Registrace  |  Zapomenuté heslo

Deník Aha! na Facebooku

neděle 21. července 2024

Svátek slaví Vítězslav, zítra Magdaléna

Skandál okolo svatby Gotta a Ivany: Odhalení po 15-ti letech

Ivana a Karel se vzali po sedmiletém vztahu.
Ivana a Karel se vzali po sedmiletém vztahu. ( Pavel Machan, archiv)

Na výročí svatby nikdy nezapomene. Ivana Gottová (46) již 15 let vzpomíná na den, kdy si v Las Vegas vzala Karla (†80). V souvislosti s připomínkou svatebního dne se však ukázalo, že tu něco tak úplně nehraje...

„Čeká nás další rok bez drahého Karla, ale v našich srdcích zůstává. Slibuji, že jeho odkaz budu opatrovat se stejnou péčí a láskou jako dosud,“ napsala Gottová na sociální sítě v den, kdy jako jediná žena v životě řekla Karlovi „ano“. 

Bleskové zprávy: Nemocný Vízner, vydělávající Gott a požár na Havaji 

Video se připravuje ...

Tehdy byla svatba, která se konala v roce 2008, pro všechny obrovským překvapením, Gott přece dlouho prohlašoval, že chce zůstat svobodným mládencem. „Ten sňatek jsme skutečně neplánovali a rozhodli se až přímo v Las Vegas. A jestli jsem tím někoho zklamal? Věřím, že ne,“ omlouval se tehdy sám Karel po návratu z města hazardu.

Úryvek z knihy Má cesta za štěstím, který shrnuje ty největší milníky v jeho životě však prozradil, že celá svatba byla patrně delší dobu plánovaná. „Chtěl jsem, aby mi svědčil Láďa Štaidl, ale nemohl s námi odletět, protože zrovna probíhal soud o opatrovnictví jeho syna Artura, který vedl s Ivetou,“ píše se v ní jako jasný důkaz toho, že o spontánní akci pravděpodobně nešlo... A kdo ví, jestli svatbě nepředcházely pořádné zásnuby ještě v Čechách, jak praví tradice...

Proč Gottová souhlasila s vytvořením Gotta „umělou inteligencí“? Chtěla znovu slyšet hlas své lásky!

Video se připravuje ...Přečtěte si
alfa05
10. 1. 2024 • 18:06

Škoda,že byl Kajka už v letech a nemohl si to déle užít.

Články odjinud

Kontakty

  • Telefon 9.00 – 17.00: 225 974 140
  • Telefon po 17.00: 225 974 164
  • Fax: 225 974 141

RSS kanály serveru ahaonline.cz lze užívat pouze pro osobní potřebu. Jakékoli další šíření obsahu ahaonline.cz je možné pouze s předchozím souhlasem jeho provozovatele.