Ornella opouští rodinu, Kokta zůstane na děti sám | Ahaonline.cz

Registrace  |  Zapomenuté heslo

Deník Aha! na Facebooku

úterý 27. února 2024

Svátek slaví Alexandr, zítra Lumír

Ornella opouští rodinu, Kokta zůstane na děti sám

Ornella Koktová ve Výměně manželek
Ornella Koktová ve Výměně manželek (TV Nova)

Již potřetí v řadě zasadí TV Nova začátkem roku do svého programu drsnou reality show Survivor, kde se proti sobě utkají známé i neznámé tváře. V kuloárech se již hovoří o některých celebritách, které na účast měly kývnout. Mezi nimi má být i influencerka Ornella Koktová (30).

Jako maminka tří dětí by beze sporu již dávno mohla být ověnčená titulem Survivor. Péče o početnou rodinu a přežití v džungli mezi neznámými lidmi jsou ale přeci jen dvě odlišné disciplíny. Ornella Koktová je ovšem známá tím, že se výzev nebojí. Však se relativně nedávno objevila i v další populární reality show TV Nova Výměna manželek, kde si dle fanoušků pořadu vedla obstojně.

Ornella Koktová ve Výměně manželek prozradí děsivé detaily rodinných vztahů

Video se připravuje ...

Je tak dost možné, že ji diváci komerční stanice začnou začátkem příštího roku vídat pravidelně. „Ano, Ornella na to kývla, ale oficiální účast se všichni hráči dozvědí během následujících dnů,“ sdělil serveru Super.cz dobře informovaný zdroj.

Pakliže se Ornella zařadí mezi trosečníky na opuštěném ostrově, Survivor soutěž na vlastní kůži pocítí i její manžel Josef (66). Na toho totiž zbude péče o všechny tři děti i domácnost. Kdyby ale manželé neměli jistotu, že to oba zvládnou, zřejmě by takové dobrodružství nepodnikali. Vzájemná důvěra je základ, který manželé Koktovi ctí, a tak Ornelle nestojí nic v cestě. Nezbývá než čekat, zda se skutečně stane jednou z Robinsonek...Přečtěte si
Slovenka Boženka
7. 12. 2023 • 13:36

Títo dvaja môžu byť vzorom.Ornella, pri svojej mladosti, si vedie veľmi dobre.Oveľa lepšie,,ako mnohé iné,aj staršie ženy.

Marián Potůček
7. 12. 2023 • 11:47

Tahle "celebrita" již neví kam se vecpat a upozornit na sebe.

miroslava13
7. 12. 2023 • 09:57

za účast se berou prachy??? Asi Koktovi došly peníze.

Jiri Kvasnicka
6. 12. 2023 • 23:43

Kdo to je, ta Ornella?

Články odjinud

Kontakty

  • Telefon 9.00 – 17.00: 225 974 140
  • Telefon po 17.00: 225 974 164
  • Fax: 225 974 141

RSS kanály serveru ahaonline.cz lze užívat pouze pro osobní potřebu. Jakékoli další šíření obsahu ahaonline.cz je možné pouze s předchozím souhlasem jeho provozovatele.