Pravda o utajené dceři Žbirky (†69)! Vdova Katka promluvila... | Ahaonline.cz

Registrace  |  Zapomenuté heslo

Deník Aha! na Facebooku

úterý 27. února 2024

Svátek slaví Alexandr, zítra Lumír

Pravda o utajené dceři Žbirky (†69)! Vdova Katka promluvila...

Nejstarší dcera Miro Žbirky Denisa Žbirková na křtu knihy zpěvákovy vdovy Kateřiny Žbirkové.
Nejstarší dcera Miro Žbirky Denisa Žbirková na křtu knihy zpěvákovy vdovy Kateřiny Žbirkové.  (profimedia.cz)

Po smrti Mekyho Žbirky (†69) se vdova Kateřina Žbirková (56) vypsala ze svého smutku a vydala knihu Katherine – Můj život s Mekym. Prozrazuje v ní, jaký byl život po boku slavného zpěváka. A také, jak to bylo s jeho dcerou Denisou (51) z prvního manželství.

Často se uvádí, že Katka měla stát za rozvodem Mekyho s první ženou Helgou, se kterou přivedli na svět dceru Denisu. Jenže vše bylo jinak. „Když jsem se s Mekym seznámila, tak se už rozváděl a dceru mu svěřil soud do výhradní péče,“ tvrdí vdova Žbirková.

Kateřina Žbirková v Kápni božskou: Jsem připravena na novou lásku!

Video se připravuje ...

Dělilo je jen 6 let

Kombinovat péči o dceru s prací zpěváka a nočním životem bylo občas náročné. „Nejprve mě proto několikrát požádal, jestli bych s Denisou nemohla být, protože měl koncert a nechtěl ji nechávat samotnou v Bratislavě,“ popisuje Katka začátky jejich velké lásky. Dodnes vzpomíná, jak strašnou trému měla ze seznámení s Mekyho dcerou. „Přece jen byla jenom o šest let mladší než já. Matku jsem jí suplovat nemohla, a tak jsem spíš byla jako její kamarádka. A ono to fungovalo,“ říká Žbirková.

Dobré vztahy

Od začátku spolu vycházely dobře. „Já nikdy nebyla řešitel. Nic jsem nepitvala – jak to přišlo, tak to bylo. Dokážu vyjít s lidmi, dokážu se přizpůsobit jejich myšlení, pokud nejsou zlí. A s Denisou to šlo samo,“ přiznává Katka. Důkazem, že i po zpěvákově odchodu mají krásný vztah, je fakt, že se Denisa stala na Slovensku kmotrou knihy Katherine.

Ceny Anděl 2022: Vdova po Žbirkovi se synem posbírali ceny

Video se připravuje ...

Oholená hlava

V knize vzpomíná vdova i na společnou příhodu s Denisou, kdy to obě dvě od Žbirky schytaly. „Jednou, když byl Meky pryč, si třeba zničehonic oholila hlavu. Tím hodně překvapila i mě. Neřešila jsem ale ani tak, že to udělala. Mnohem víc jsem se bála, co na to asi Meky řekne mně, že jsem jí to dovolila. Ten večer jsme skutečně dostaly vynadáno obě. Meky z toho byl úplně na mrtvici,“ prozrazuje Žbirková.Přečtěte si
rydlo
28. 11. 2023 • 21:36

Je pořád lepší, když Slovák mluví dobře slovensky, než aby z donucení kur.il češtinu, jenom proto, že žije v Čechách. A vzhledem k tomu, že jsme dost dlouho byli Československo, většina stále slovensky rozumí.

annulienka
28. 11. 2023 • 20:05

A preco mal rozpravat cesky ked bol Slovakom!!! Akosi nechapem tomuto hlupemu komentaru...

Alva
28. 11. 2023 • 16:48

Mi vadí zase, že paní Columbová se stále schovávala a teď je jí všude plno.

stoura
28. 11. 2023 • 11:40

Proč pořád otravujete s takovými "umělci" z východu jako je nějaký Žebirko, žil tady takových roků a neřekl slovo česky, ať si ho vychvalují na slovači

Články odjinud

Kontakty

  • Telefon 9.00 – 17.00: 225 974 140
  • Telefon po 17.00: 225 974 164
  • Fax: 225 974 141

RSS kanály serveru ahaonline.cz lze užívat pouze pro osobní potřebu. Jakékoli další šíření obsahu ahaonline.cz je možné pouze s předchozím souhlasem jeho provozovatele.