Suchánek strhl Sokolovi masku: ZRADA KVŮLI NOVĚ | Ahaonline.cz

Registrace  |  Zapomenuté heslo

Deník Aha! na Facebooku

úterý 27. února 2024

Svátek slaví Alexandr, zítra Lumír

Suchánek strhl Sokolovi masku: ZRADA KVŮLI NOVĚ

Nevraživost Sokola se Suchánkem stále trvá.
Nevraživost Sokola se Suchánkem stále trvá. (David Kundrát, Marek Pátek, Facebook)

Kolem odchodu Ondřeje Sokola (52) z Partičky je dodnes plno nejasností. Podle Michala Suchánka (58) hlavní problém spočíval v tom, že když Sokol začal moderovat show Tvoje tvář má známý hlas na Nově, Prima chtěla obnovit Partičku prostě bez něj.

„Je jasný, že je mezi námi něco, co se stalo a co není vyřešený, o čem já nechci mluvit. Naše cesty se rozdělily. S Igorem a Geňou jsme se od té doby potkali, ale s Michalem ne,“ tajemně mlžil Ondřej Sokol v podcastu U kulatého stolu.

Michal Suchánek natočil toto video na mobil při přebírání cen TýTý:

Video se připravuje ...

Co na to zmíněný Michal Suchánek? „Navrhl jsem mu, že jestli chce, počkáme na něj a budeme to dělat s ním. Na tu zprávu mi nikdy neodpověděl,“ okomentoval počátek konce spolupráce "Suchoš" a šel do podrobností: „Ano, něčím mě s*al. Začal si jet tu Novu, ale já chtěl, aby jezdil po našich představeních, když to s námi celý prožívá... Ale bylo jasný, že si vybere Novu, protože tam se mohl stát hvězdou. Ale jednou pr*elí v tomto případě na dvou židlích sedět nešlo."

Richard Genzer už není bez práce! Ale co ženy?

Video se připravuje ...Přečtěte si
Články odjinud

Kontakty

  • Telefon 9.00 – 17.00: 225 974 140
  • Telefon po 17.00: 225 974 164
  • Fax: 225 974 141

RSS kanály serveru ahaonline.cz lze užívat pouze pro osobní potřebu. Jakékoli další šíření obsahu ahaonline.cz je možné pouze s předchozím souhlasem jeho provozovatele.