Neskutečná potupa Borhyové! Kdy konečně tu Lucku vymění? | Ahaonline.cz

Registrace  |  Zapomenuté heslo

Deník Aha! na Facebooku

středa 31. května 2023

Svátek slaví Kamila, zítra Laura

Neskutečná potupa Borhyové! Kdy konečně tu Lucku vymění?

Lucie Borhyová
Lucie Borhyová (Foto pro Aha! – Marek Pátek, ara)

Silvestrovská show televize Nova u diváků zrovna nezabodovala. Spíše naopak! A slova uznání se bohužel nedočkala ani Lucie Borhyová (44) s kolegou Reyem Korantengem (48).

Podle některých diváků letošního Silvestra na Nově šlo údajně o vrchol ubohosti a trapnosti, padaly slova jako odpad nebo hrozná opičárna. Někteří dokonce nevydrželi a přepnuli na ČT1: „Nova katastrofa, Všechnopárty super,“ lamentovala například paní Věra, jak zaznamenal web Tvguru.cz.

Borhyová a Koranteng na Slavíkovi: Lucie se dala na disco!

Video se připravuje ...

Fanoušky kanálu dorazilo zejména krkolomné pátrání po Lucii Borhyové v podání detektivů Ondřeje Sokola a Aleše Hámy. „Kdy konečně tu Lucku vymění? Nemusím Borhyovou ani Korantenga. Už je Nově cpou všude,“ skuhrali nespokojenci u televizních obrazovek.

Lucie Borhyová: Až mi bude šedesát? Myslím, že mi to vůbec vadit nebude!

Video se připravuje ...Přečtěte si
Kazimir1
9. 1. 2023 • 16:54

a zmalovaná , jako *** na nádraží ...

Vrtule Vrtulovita
5. 1. 2023 • 18:57

Uz aby skoncila. Spousta lidi se na zpravy nekouka kvuli ni. Vykulena velkohuba. Fuj.

damskasaka mohito
5. 1. 2023 • 15:10

Praktický dárek: dámské čelenky a čepice
Nikdy jich není dost! Dámské čepice zabírají málo místa, jsou praktické a umožní vám vytvářet nové podzimně-zimní outfity - stejně jako tuto sezónu módní hřejivé čelenky. S bambulí, čepicí, barevnou kuklou se zavazováním nebo třeba s neuvěřitelně teplou klapkou na uši? Můžete se také rozhodnout pro základní řešení, která budou stoprocentně zapadat do stylu obdarovaného. Jakou barvu byste měli zvolit? Pokud si nejste jisti, jaká barva bude ideální, zvolte klasiku. Černá, béžová, šedá - tyto barvy jsou univerzální a hodí se k různým outfitům, stejně jako k tlumeným. Můžete se také rozhodnout pro šťavnaté barvy, jako je růžová, oranžová, zelená nebo modrá - vypadají krásně a klobouky v těchto barvách se hodí k černému i barevnému oblečení.
Čepice jako dárek? Podívejte se na všechny naše návrhy: dámské čepice!
http­s://ww­w.mo­hito­.com/c­z/cz/in­spira­ce/chr­istmas-gifts

Hornof
5. 1. 2023 • 14:07

Lucie je stálice a hvězda první velikosti v Česku. Také závist,nepřejícnost a ubohost, ale mnohé naše spoluobčany staví do jednoho šiku.

Uživatel_5560181
5. 1. 2023 • 11:18

Jsem moc spokojená s pi Borhyovou i pí Korantengem, oba jsou perfektní a poslouchám zprávy od nich denně, ti kteří je kritizuji,asi nikde dlouho nevydrží, že by závist?

Kontakty

  • Telefon 9.00 – 17.00: 225 974 140
  • Telefon po 17.00: 225 974 164
  • Fax: 225 974 141

RSS kanály serveru ahaonline.cz lze užívat pouze pro osobní potřebu. Jakékoli další šíření obsahu ahaonline.cz je možné pouze s předchozím souhlasem jeho provozovatele.