Rolins ukázala sestru! Nebo ne? Fanouškům spadla brada | Ahaonline.cz

Registrace  |  Zapomenuté heslo

Deník Aha! na Facebooku

pátek 19. dubna 2024

Svátek slaví Rostislav, zítra Marcela

Rolins ukázala sestru! Nebo ne? Fanouškům spadla brada

Dara Rolins
Dara Rolins (Envy Therapy/Douglas)

Zpěvačka Dara Rolins (50) si zkrátka umí užívat život. I když teď chystá další velký koncert v O2 aréně, našla si čas na to vyrazit za teplem do Arabských emirátů. Na svém Instagramu sdílela fotku z dovolené, na které je se svou dcerou Lolou (15). Fanoušci ji ale nemohli poznat!

Z malé usměvavé holčičky se stala krásná slečna, která maminku očividně už brzy přeroste. Fanoušci nevěřili vlastním očím a nešetřili komplimenty. „Nádherné jste, kdybych nevěděla, že to je vaše krásná dceruška, tak bych řekla, že je to nádherná mladší sestra," napsala jedna z nich.

Dara Rolins s dcerou Lolou

 

Dara Rolins (50) o dceři: Co Lauře (15) závidím?!

Video se připravuje ...

„Darinko, vy stárnete do krásy a vaše dcera roste do krásy. Klobouk dolů, jak obě vypadáte. Samozřejmě k tomu přispívá i láska a štěstí, teď mám na mysli tu mezi vámi, skvělou matkou a dcerou. Ať se vám daří a užijte si krásnou dovolenou, protože si ji zasloužíte," přidala se další sledující. Obě holky si dovolenou pořádně užily, Lola si odpočinula od školy, jelikož měla v té době podzimní prázdniny, a Dara zase od příprav na velkolepý koncert, který se bude konat 26. a 27. 1. 2024

Dara Rolins a Pavel Nedvěd: Zastavili stavbu hnízdečka lásky!

Video se připravuje ...Přečtěte si
zdrclamrdka
11. 11. 2023 • 21:11

Ona, jak si vyčesává ty vlasy nahoru, tak vypadá jak stará pikslofka.

Články odjinud

Kontakty

  • Telefon 9.00 – 17.00: 225 974 140
  • Telefon po 17.00: 225 974 164
  • Fax: 225 974 141

RSS kanály serveru ahaonline.cz lze užívat pouze pro osobní potřebu. Jakékoli další šíření obsahu ahaonline.cz je možné pouze s předchozím souhlasem jeho provozovatele.