Kostková u konce s dechem? Po 17 letech odchod ze StarDance | Ahaonline.cz

Registrace  |  Zapomenuté heslo

Deník Aha! na Facebooku

neděle 14. dubna 2024

Svátek slaví Vincenc, zítra Anastázie

Kostková u konce s dechem? Po 17 letech odchod ze StarDance

4. soutěžní večer StarDance - Tereza Kostková a Marek Eben
4. soutěžní večer StarDance - Tereza Kostková a Marek Eben (Blesk:David Kundrat/CZECH NEWS CENTER CNC / David Kundrát, Pavel Machan, Marek Pátek, Martin Hykl)

Bez Terezy Kostkové (17) si lze StarDance jen těžko představit. S diváky i soutěžícími je spojená od svých třiceti let! Přesto jednou nastane moment, kdy se ujme provázení večerem někdo jiný. A možná už velmi brzy...

Je to už sedmnáct let, co Tereza Kostková a Marek Eben uvedli první řadu formátu, který si během následujících let získal skoro celé Čechy. StarDance patří už roky mezi vlajkové lodě České televize, což je patrné i z čísel sledovanosti.

Tereza Kostková se pochlubila bydlením: S vybavením jí pomohla manželka Hámy!

Video se připravuje ...

„Člověk se stává součástí značky a zlidští ji. Toho si strašně vážím. Ale zároveň bychom se všichni měli připravovat na to, že by to nemělo trvat do nekonečna. Není to neúcta k lidem ani k pořadu,“ uvědomuje si oblíbená moderátorka, která přemýšlí, že svoje místo u mikrofonu uvolní. „V naší profesi, v herectví, je obecně důležité věci včas opouštět, přerodit se, nechat se najít. Není to náš pořad, je to také věc dramaturgie a celého týmu, diváků a doby. Naše profese je něco veřejného a o něčem to vypovídá. Umět tyhle věci včas pustit, to je strašně důležité. Upřímně mohu říct, že o tom léta přemýšlím a chci ten moment poznat,“ řekla dále Tereza v pořadu Miluše Bittnerové Na Kafeečko. 

To, jestli Tereza odmoderuje i další rok, není zřejmé. Z hledáčku diváků ale ani tak určitě nezmizí. Aktuálně ji mohou sledovat například v seriálu Jedna rodina.

Tereza Kostková: Co pro ni znamenají Shakespearovské slavnosti?

Video se připravuje ...Přečtěte si
Jaros 00071
11. 11. 2023 • 00:33

Celé Čechy? Snad Česko? Díváme se i na Moravě!! A moderátoři jsou skvělí. Snad tam budou dál.

AHel
10. 11. 2023 • 13:29

Oba jsou bezvadní, vlídní, vtipní, zábavní, elegantní, uvádí to s grácií, humorem, nadhledem....jen zoufalec si myslí, že to někdo bude umět lépe. Krásná čeština, hluboce se skláním... když vidím, jak se uvádějí jiné zábavné přenosy, tak bych zaplakala, čeština jde k čertu, vulgarity....každý si rád plivne, neocení druhého, protože na to nemá, protože jsou naštvaní na celý svět a kde to jde tak hází špínu. Lidé jsou bez soudnosti, nikdo si nezamete před svým prahem a jde po druhých, slabota a ubohost.

mika
10. 11. 2023 • 10:59

každý je nahraditelný, proč se z toho dělá taková věda?

Jiri Kvasnicka
10. 11. 2023 • 10:17

Paní Kostková a pan Eben dělají svou práci výborně !

alfa05
9. 11. 2023 • 20:19

Na to fakt někdo kouká ?

Články odjinud

Kontakty

  • Telefon 9.00 – 17.00: 225 974 140
  • Telefon po 17.00: 225 974 164
  • Fax: 225 974 141

RSS kanály serveru ahaonline.cz lze užívat pouze pro osobní potřebu. Jakékoli další šíření obsahu ahaonline.cz je možné pouze s předchozím souhlasem jeho provozovatele.