V seriálu Jedna rodina se slavilo: Zedníčka oblažila striptérka! | Ahaonline.cz

Registrace  |  Zapomenuté heslo

Deník Aha! na Facebooku

úterý 21. května 2024

Svátek slaví Monika, zítra Emil

V seriálu Jedna rodina se slavilo: Zedníčka oblažila striptérka!

Oslava narozenin Pavla Zedníčka pro něj byla překvapením, dostal striptérku
Oslava narozenin Pavla Zedníčka pro něj byla překvapením, dostal striptérku (Foto TV Nova)

I ve vyšším věku může být něco poprvé. Pavel Zedníček (73), který představuje v nováckém seriálu Jedna rodina dědu Boba, přiznal, že striptérku dostal k narozeninám poprvé v životě. „Nebylo to špatný. Klukům ze štábu se po ní teď stýská,“ řekl herec pobaveně.

Musel přiznat jako už tolikrát před ním Karel Gott (†80), že to opravdu nečekal. Vždyť neměl žádné podstatné kulatiny. Ale jak zhasly kamery, musel přijímat gratulace. „Kolegům se to podařilo ututlat až do odpoledne. Jsem jim vděčný, že na mě mysleli,“ prozradil Zedníček.

 „Bylo to moc hezké a milé,“ připustil potěšeně. Jako oslavenec dostal pochopitelně také dort. „Abych řekl pravdu, nejsem úplně dortový typ. Nicméně tenhle byl výborný, takže jsem ho s chutí snědl,“ dodal Čmaňa spokojeně.

Striptérka nebyla na natáčení kvůli Pavlovým narozeninám. Na skutečný důvod její návštěvy si ale budou muset diváci ještě pár týdnů počkat. Co je ale zřejmé už nyní, rozchod Dominika a Martiny leží těžce na srdci jejich blízkým. Norika a Filip v podání Bereniky Kohoutové (32) a Filipa Blažka (50) je pozvou na večeři, aby o sobě nevěděli. To by bylo, aby jim nesedli na vějičku! Seriál můžete sledovat každé úterý od 20.20 hod. na Nově.

Malý pitaval z velkého města. Jak se řešily kriminalistické případy v Československu a proč herci nesměli mít vousy?

Video se připravuje ...

SOKYNĚ V LÁSCE

Zuzanu Vejvodovou (43) čeká jako maminku Kláru zapeklitá situace. Jako by nestačilo dilema, zda přijmout zpustošený zámek od hraběnky, nebo se ho raději vzdát. Její seriálová dcera Eliška, kterou hraje Lotti Töpferová (12, na snímku), má zřejmě s mámou podobný vkus. Minimálně na chlapy.Přečtěte si
Články odjinud

Kontakty

  • Telefon 9.00 – 17.00: 225 974 140
  • Telefon po 17.00: 225 974 164
  • Fax: 225 974 141

RSS kanály serveru ahaonline.cz lze užívat pouze pro osobní potřebu. Jakékoli další šíření obsahu ahaonline.cz je možné pouze s předchozím souhlasem jeho provozovatele.