Tohle dámy jen tak nerozdýchají! Idol Urban promluvil o své chloubě | Ahaonline.cz

Registrace  |  Zapomenuté heslo

Deník Aha! na Facebooku

pondělí 26. února 2024

Svátek slaví Dorota, zítra Alexandr

Tohle dámy jen tak nerozdýchají! Idol Urban promluvil o své chloubě

Herec a zpěvák Robert Urban (36) si nezískává pouze televizní fanynky, ale i ty divadelní. Seriál ZOO sice již před časem opustil, nově se mu ale rýsuje zatím tajný projekt FTV Prima se zpěvačkou Emmou Smetanou (35). Nezaostává ani v divadelních představeních, kde ho mohly obdivovatelky spatřit tak, jak jej pánbůh stvořil! Detaily prozradil v talk show Honzy Dědka (51).
Zpět na článek
Chcete-li se zapojit do diskuse, přihlaste se prosím.

Přihlásit se

DISKUSE

lekno
15. 05. 2023 22:21

Fakt „legrace“.. Poskakovat nahý v divadle jako porno-herec v bordelu mi nepřijde směšné, spíše ubohé. Možná to musí rozdýchávat autor článku, já ne.. A zbytečně se něco takového zlehčuje, omlouvá - je to ponižující. Chválit svlékací taneček s naháčem vám bude možná nadržená ženská s pudem divé prasnice. Dané divadlo by se už mohlo přejmenovat třeba na „Hnízdečko u bordelmámy“. Zemřel by herec hlady, kdyby odmítl příkaz – donaha ? Asi ne. No když se jedná o prachy - vždy připraven a na všechno ! Nakonec, v Římské době tancovali otroci před svými otrokáři také často nazí. Dostali za to možná podobně - finanční honorář, nebo alespoň stravu s lůžkem. A byli asi rádi, že nebyli zatím vybráni k nucenému sexu, mučení, nebo na jiné „fajnové zábavky“ jejich pánů. Úpadek kultury, dekadence.. Kam to spějeme ?

Kontakty

  • Telefon 9.00 – 17.00: 225 974 140
  • Telefon po 17.00: 225 974 164
  • Fax: 225 974 141

RSS kanály serveru ahaonline.cz lze užívat pouze pro osobní potřebu. Jakékoli další šíření obsahu ahaonline.cz je možné pouze s předchozím souhlasem jeho provozovatele.