Pavel Zedníček ve Specialistech: Návrat k Pitavalovi! | Ahaonline.cz

Registrace  |  Zapomenuté heslo

Deník Aha! na Facebooku

pondělí 4. března 2024

Svátek slaví Stela, zítra Kazimír

Pavel Zedníček ve Specialistech: Návrat k Pitavalovi!

2024: Specialisté Podplukovník Kučera ve výslužbě.
2024: Specialisté Podplukovník Kučera ve výslužbě. (Foto TV Nova, ČT)

Jednou nohou zpátky v Malém pitavalu z velkého města. Pavel Zedníček (74) potvrzuje zásadu: „Jednou policajt, pořád policajt!“ Bývalý podporučík Kamil Hamřík z Pitavalu to po 42 letech dotáhl na podplukovníka Kučeru ve výslužbě, který fušuje do řemesla Specialistům.

I když ho chtěli napřed odehnat, potřebují ho. „Můj Kučera je sice již v důchodu, ale vzhledem k tomu, že zavraždí jeho kamaráda a bývalého kolegu, tak se snaží případ vyřešit,“ prozradil herec, který se ve Specialistech objevil už minulé pondělí. Epizoda s názvem Mimo zákon je totiž dvojdílná, takže vyřešení případu se diváci dočkají dnes večer.

Trávníčkův bolavý kotník stále ohrožuje StarDance: Poslední záchrana prapodivným preparátem

Video se připravuje ...

Čtvrtníčková vyrostla

Natáčení si Zedníček nemohl vynachválit. „Moc se mi líbí, že jsou to všechno mlaďoši, a je vidět, že je to výborná parta,“ konstatoval herec. Kromě vyšetřovatelů se před kamerou setkal hlavně s dcerou Petra Čtvrtníčka (59), s nímž točí seriál Jedna rodina. Anna Mercedes Čtvrtníčková (20) představuje dívku, která ztratila rodiče a vyrůstá v dětském domově. „Má za sebou věci, kterými jsem si já, díkybohu, neprošla. Jako je například ztráta rodičů a podobně. Doufám, ale, že si mi ji podařilo zahrát uvěřitelně,“ svěřila se talentovaná herečka, která od doby, kdy představovala 13letou Anežku v pohádce Anděl Páně 2, neuvěřitelně vyspěla.

Malý pitaval z velkého města. Jak se řešily kriminalistické případy v Československu a proč herci nesměli mít vousy?

Video se připravuje ...Přečtěte si
mika
12. 2. 2024 • 11:46

specialisté jsou už trapní, uměle protahované epizody....už se nekoukám. mnohem lepší je kriminálka Anděl! Na tu se koukám i při opakování.

Články odjinud

Kontakty

  • Telefon 9.00 – 17.00: 225 974 140
  • Telefon po 17.00: 225 974 164
  • Fax: 225 974 141

RSS kanály serveru ahaonline.cz lze užívat pouze pro osobní potřebu. Jakékoli další šíření obsahu ahaonline.cz je možné pouze s předchozím souhlasem jeho provozovatele.