StarDance po kritice tanečníků: Nejtrapnější urážky od porotce Genzera | Ahaonline.cz

Registrace  |  Zapomenuté heslo

Deník Aha! na Facebooku

sobota 20. července 2024

Svátek slaví Ilja, zítra Vítězslav

StarDance po kritice tanečníků: Nejtrapnější urážky od porotce Genzera

Porotci Zdeněk Chlopčík, Tatiana Drexler a Richard Genzer.
Porotci Zdeněk Chlopčík, Tatiana Drexler a Richard Genzer. (Foto ČT)

Za největšího kata v soutěži dosud platil přísný porotce Zdeněk Chlopčík (66). Svými mnohdy osobními hláškami ale ve StarDance XII. stíná hlavy soutěžících spíš jeho kolega Richard Genzer (56). Někteří diváci jeho humor milují, druzí se u obrazovek zlobí.

Neberese příliš vážně a tak přistupuje i k soutěžícím. Co hodnocení, to nějaký ten vtipný příměr nebo hláška. „Kolegové porotci hodnotí výkony párů po taneční stránce, já to beru jako divadlo,“ prozradil absolvent taneční konzervatoře. V porotě StarDance je letos potřetí, v deváté řadě sám soutěžil s tanečnicí Janou Zelenkovou a dostal se až do pátého kola. „Vzal jsem to proto, že jsem si soutěží sám prošel jako tanečník a hodně mě baví ta atmosféra. Na druhou stranu někoho posuzovat je těžký. Každý má jiný vkus. Někdo má rád koprovku, někdo rajskou,“ dodal Richard Genzer.

Druh zábavy?

Jeho způsob hodnocení párů ale občas u diváků narazí. „Jak je možný, že veřejnoprávní televize tohle dovolí a navíc to bere jako druh zábavy,“ stěžovala si na facebooku jedna z divadeček. A další se přidávaly. „Naprosto kontraproduktivní přístup pana G., který byl zvyklý uvádět programy typu Teletele, Srandičky a Partička, což jsou hozené žánry do stylu čím více sprostých slov, tím jsi top večera,“ dodala další. Podobných komentářů se na sociálních sítích objevuje víc.

Zavedený rituál

„StarDance není detektivka, nikde se nevyšetřuje, kdo je vrah. Líbí se mi, že jsou to takové slavnostní večery, všechno je načančané a hezké,“ komentuje přenosy s humorem sobě vlastním Geňa, který už má s kolegy porotci zavedený i rituál: před přímými přenosy si v kantýně dávají kávu a chlebíček. StarDance sledujte každou sobotu od 20.10 hod. v České televizi.

Ženatý playboy Vavřinec Hradilek: Co říká na zájem žen?

Video se připravuje ...

Geňovy největší hlášky

K Markovi Adamczykovi (35) a Lence Noře Návorkové (32):

„Divadelní představení skvělý, akorát jsem se na konci bál, že to dítě bude pořád brečet, bude chtít nakojit a dáte ho mně.“

K Josefu Maršálkovi (41) a Adrianě Maškové (25):

„Jsem na dietě, takže jste můj úhlavní nepřítel. Vždycky přijdeme a koblihy už nejsou. Připadám si jako vysavač, dám pusu na koberec a jedu, co tam zbylo.“

K Darije Pavlovičové (21) a Dominiku Vodičkovi (26):

„Děkuju, že jste to tam nedali, byl by tu parket od krve.“

K Ivaně Chýlkové (60) a Janu Tománkovi (52):

„Přišlo mi to jako elektromobil, začátek dobrej, všechny předjedu a na konci už jedu devadesát páč, abych dojel.“

K Richardu Krajčovi (46) a Dominice Roškové (32):

„Tohle teda zemité bylo a tancovat to na zahradě, myslím, že se i krtek přestěhuje.“

K Vavřinci Hradilkovi (36) a Kateřině Bartůněk Hrstkové (36):

„Celej ten tanec bych nazval úniková hra, jak se vyhnout sambě. Přitom ty máš úplně čerstvý nohy, jak jezdíš v kajaku a nemáš je opotřebovaný.“

K Davidu Prachařovi (64) a Zuzaně Dvořákové Šťastné (30):

„Vy byste se nepotkali, ani kdybyste tancovali do zítra, ale bylo to lepší než první kolo.“

Cukrář Josef Maršálek (41): Sázkaři, ať jdou zpět do školy!

Video se připravuje ...Přečtěte si
Marián Potůček
21. 12. 2023 • 07:30

Geňa je prostě vtipálek a svou roli mírného porotce baviče a "třídního šaška" hraje skvěle. Hlášky má vtipné a nápadité.

velkaperla
1. 11. 2023 • 08:19

Geňu pvažuji za vtipného, nikoho neuráži, saži se jen odlehčit pořadu, který
o tanci už zrovna moc neni je to spíš o předvádění se celebrit a kšef pro né.

EM1234
31. 10. 2023 • 17:23

No aspoň vědí , že odložené "veličiny" není radno oživovat. Byl trapnej a to většinově už za mlada, a teprve včil ukazuje jak moc. Žádný vtip, leda obskurní hlášky. Jděte s ním do háje. Myslím/doufám, že mladí dokáží být vtipní a slušně, nikoliv jako drbani .

Jiri Kvasnicka
31. 10. 2023 • 14:24

Genzer se snaží odlehčit napětí, určitě nechce nikoho urážet, ale ne všechno se povede.

Jana Nováková
31. 10. 2023 • 14:01

Že bych se musela urážet těma jeho hláškama,tak to teda ne.Přitom na Tele tele jsem nekoukala a na Partičku se taky nedívám!!Nějaká citlivka se vyjádří že Geňa uráží a někteří,jako stádo ovcí ,se přidají.Tak se koukejte až do té doby než začne porota hodnotit.

Články odjinud

Kontakty

  • Telefon 9.00 – 17.00: 225 974 140
  • Telefon po 17.00: 225 974 164
  • Fax: 225 974 141

RSS kanály serveru ahaonline.cz lze užívat pouze pro osobní potřebu. Jakékoli další šíření obsahu ahaonline.cz je možné pouze s předchozím souhlasem jeho provozovatele.