Prezident Českého tanečního svazu Martin Dvořák: Geňa uráží soutěž! | Ahaonline.cz

Registrace  |  Zapomenuté heslo

Deník Aha! na Facebooku

sobota 24. února 2024

Svátek slaví Matěj, zítra Liliana

Prezident Českého tanečního svazu Martin Dvořák: Geňa uráží soutěž!

Mračoun? Zdání klame. Kdepak, tenhle porotce raději chválí, a ještě raději vtipkuje.
Mračoun? Zdání klame. Kdepak, tenhle porotce raději chválí, a ještě raději vtipkuje. (Foto Česká televize a Prima)

Nebývá zvykem, aby někdo z rodiny veřejně pranýřoval porotce StarDance. A přesně to udělal manžel tanečnice Zuzany Dvořákové Šťastné (30), která s Davidem Prachařem (64) vypadla první. Prezident českého tanečního svazu se pustil do Richarda Genzera (56).

Už od prvního kola byli porotci k Davidovi Prachařovi (64) hodně kritičtí. Ostatně tomu odpovídal i bodový výsledek, který ho spolu s tanečnicí Zuzanou držel u dna výsledkové tabulky. Největším katem ale ﷯překvapivě nebyl obávaný porotce Zdeněk Chlopčík (66), ale vtipálek a kolega Richard Genzer. „Chtělo to lehkost a u vás mi to přišlo po kolena v bažině. Ty nohy byly takový líný,“ hodnotil ostře Prachaře už prvním kole. „Vy budete patřit k těm, co se to na nás budou snažit uhrát. Hrajete to velmi dobře, ale ten jive tam trochu chyběl,“ přidala se ke Genzerovi Tatiana Drexler (60). V druhém soutěžním večeru to gradovalo. „Myslím, že vy dva byste se nepotkali, ani kdybyste tancovali do zítra. Jinak to ale bylo mnohem lepší než první kolo,“ prohlásil Geňa, nicméně dal páru nejvíc bodů, šest. I tak si jeho slova vzal Zuzanin manžel osobně a pustil se do porotce na facebooku.

„Genzerovo chování a mluva uráží noblesní pořad StarDance,“ prskal. „Je mi smutno z toho, že nejspíš většina českého národa jeho urážlivé výroky vůči všem účastníkům hodnotí jako vtipné,“ vzkázal Dvořák, s nímž se dobře zná i tanečník Honza Tománek (52). Aby tak ne. V tanečním sportu ho zná skoro každý, je totiž aktuálně prezidentem Českého svazu tanečního sportu. Geňa má teď mocného nepřítele. „Souhlas, naprosto kontraproduktivní přístup pana G., který byl zvyklý uvádět programy typu Teletele, Srandičky či Partička, což jsou hozené žánry do stylu čím více sprostých slov, tím jsi TOP večera...“ nechala za sebe mluvit emoce i Marie Dvořáková, zřejmě maminka. Kdo půjde domů čtvrtý taneční večer, sledujte tentokrát v neděli od 20.10 hod. na ČT1.

Tereza Kostková: Nejvěrnější fanynka StarDance? Manželka Marka Ebena!

Video se připravuje ...

Reakce »odpadlíků«

Z parketu do hlediště, navíc jako první. „My herci tomu říkáme postkoitální stav. Úplná prázdnota. Endorfiny člověka opustí a nastoupí depresivní enzymy. Kdo pije alkohol, ví, o čem mluvím,“ konstatoval David Prachař v podcastu BackStage. „Nebude se mi stýskat po hodnocení poroty. Po prvním přenosu jsem čekala, že trošku Davida namotivují a třeba nám i řeknou, co máme zlepšit a nečekala jsem tak tvrdou kritiku. Jsem zvyklá prohrávat, ale bylo mi to líto kvůli Davidovi. Dělal, co mohl, nikdy to nevypustil,“ řeklatanečnice Zuzana Dvořáková Šťastná, jíž vyřazení ze soutěže rozplakalo.

Další vzkazy Geňovi:

Veronika Šťastná: „Jak je možný, že veřejnoprávní televize tohle dovolí Musím přiznat, že mě velmi zklamala i madam Drexler.“

Nina Baše: „Já na toho Genzera nevěřícně koukám a říkám si, co tam dělá.“

Jiří Chadim: „Včera to bylo moc, neurážel jen tanečníky, ale i celý pořad. Choval se, jako by tam seděl za trest.“

Marie Dvořáková: „Ponižující slova na hlavu skvělých osobností snižující i jejich motivaci zažít i jiný typ sportu/kultury, a to chtít tančit.“

Daniela Langerová: „Mně osobně pan Genzer neseděl v StarDance nikdy. Jako bavič do jiných pořadů rozumím, ale tohle je přešlap.

Cimického boj o život, kriminálka v ordinaci! Strach o Janžurovou a party po Stardance

Video se připravuje ...Přečtěte si
jura l
3. 11. 2023 • 09:41

No tak to jste asi sám. P.Eben je naprosto skvělý, jeho humor je vlídný, kdo mu nerozumí , tak to je jeho věc. Bez p.Ebena a pí.Kostkové, by to nebylo ono!!!!

Oriana Chovanova
1. 11. 2023 • 19:18

StarDance je krásný pořad, líbí se mi pan Gencer , že není tak přísný, ale má skvělé poznámky, většinou je vtipný. Bravo.

Jana Nováková
31. 10. 2023 • 22:22

To není profesionální soutěž ale hezká podívaná na sobotní večer.Jde spíše o sympatie ke známým osobnostem.Teď nezáleží na hodnocení poroty ale diváků u televize.No a ti hodnotí ohozy,­muzi­ku,ú­česy,­barev­né efekty, tanec amatérsky a ty sympatie.Vše se musí brát s nadhledem,proto mě chování Genzera neuráží.A koho jó tak ať si televizi vypne nebo přepne.

Pavel Janoušek
31. 10. 2023 • 17:38

A mě se pan Genzer líbí. Vtip ještě žádný tanec nezabil. Přestaňte plakát a příště tančete lépěji.

AHel
31. 10. 2023 • 09:40

Mnoho povyku pro nic...teprve teď byl noblesní pořad pošpiněn, ale nikoliv panem Genzerem ale kvílením Dvořákovic klanu a brečení, že vypadli... jak malé děti, je to hra a člověk se má u toho bavit a nikoliv to protrpět. Pan D. Prachař musel vědět, že půjde první...také se tam nemusel hlásit, resp. elegantně to odmítnout jako jiní (Bílá apod.). Pan Genzer do pořadu patří, oživuje ho a pan "president" ať si dá na hlavu mokrý hadr a uklidní se. Neslýchané...jde o nic!!!! Jsou daleko důležitější věci v této zemi, tak ať se k nim vyjadřuje a nikoliv k zábavnému pořadu!!!! Božínku, to je nepovedené..

Články odjinud

Kontakty

  • Telefon 9.00 – 17.00: 225 974 140
  • Telefon po 17.00: 225 974 164
  • Fax: 225 974 141

RSS kanály serveru ahaonline.cz lze užívat pouze pro osobní potřebu. Jakékoli další šíření obsahu ahaonline.cz je možné pouze s předchozím souhlasem jeho provozovatele.