Vítězka taneční show Dana Batulková: Kšeft díky StarDance! | Ahaonline.cz

Registrace  |  Zapomenuté heslo

Deník Aha! na Facebooku

neděle 26. května 2024

Svátek slaví Filip, zítra Valdemar

Vítězka taneční show Dana Batulková: Kšeft díky StarDance!

2008 Dana s Honzou nakonec vyhráli.
2008 Dana s Honzou nakonec vyhráli. (Foto ČT/M. Křepelka, TV Nova, ara)

Dřív vstupovali rozklepaní na parket StarDance, teď své zkušenosti prodávají konkurenční televizi! Vítězka show 2008 Dana Batulková (65) a další účastníci teď natáčí pro TV Nova seriál z tanečního prostředí.

Hned několik tančících herců dostalo roli v osmidílném seriálu Taneční. Sem obsadil režisér Jiří Vejdělek (51) i vítězku StarDance 2008 Danu Batulkovou. V lázeňských Poděbradech to herečka při natáčení určitě nemá tak náročné jako na trénincích s tehdy třiadvacetiletým tanečníkem Janem Onderem (38). „Byl jsem ostrej a ambiciózní,“ přiznal po letech Onder. „Vůbec nereagoval na to, že je mi padesát a jsem herečka,“ zoufala si Dana, která v seriálu hraje majitelku kavárny a maminku Jitky Ježkové (45) alias Moniky. A na rozdíl od ní má natrénováno! „Myslela jsem si, že jsem ohromně talentovaná, ale při trénincích na roli jsem zjistila, že talent nemám, takže to budu muset vydřít,“ přiznala Ježková, které navíc hraje manžela další účastník StarDance Saša Rašilov (51).

„Jsem k sobě poměrně kritický a ukázalo se, že oprávněně. Už během tréninků jsem byl nucený konfrontovat se s realitou,“ posypal si herec hlavu popelem. „Přijde okamžik, kdy se řekne: pojďme si to natočit. A to jsou kruté momenty, které jsou člověka schopny položit na záda,“ vylíčil Rašilov, který ve StarDance soutěžil dva roky po Batulkové a dostal se do finále. V nově připravovaném seriálu se herec potká i s Romanem Zachem (50) z osmého ročníku taneční show.

Přiznání Dany Batulkové: Nerada se na sebe dívám! Comeback jsem viděla po 10 letech

Video se připravuje ...

O čem bude seriál?!

Monika (Jitka Ježková) a Oldřich (Saša Rašilov) spolu vyhrávali taneční soutěže a když spolu začnou pořádat taneční pro středoškoláky, je Oldřich na rozdíl od Moniky ve svém živlu. Situaci nepomáhá ani Moničin bývalý partner (Roman Zach) a když se do toho vloží ještě Moničina sestra (Hana Vagnerová), začne jít do tuhého.

Rodinný byznys

Vše, čím si Batulková před 15 lety prošla, je teď denním chlebem jejího exmanžela Davida Prachaře (64). Jejich společná dcera Mariana (29) navíc mapovala taneční soutěž jako influencerka a na sociálních sítích vtipně komentovala zákulisní dění.

Překvapení v 2. dílu StarDance

Hned druhý večer bude speciální! Česká televize chce oslavit jubilejní 100. díl živého vysílání a dvojice si tak mohly vybrat osobnost z minulých ročníků, aby je naučila originální choreografický prvek. Produkce navíc slibuje připomenout nejvýraznější momenty z předchozích dílů a přivítat soutěžících z předešlých ročníků. Kdo jako první opustí StarDance XII sledujte už dnes večer od 20.10 hod v České televizi.

Dana Batulková: Nejkrásnější kabelky dostávám od syna Jakuba

Video se připravuje ...Přečtěte si
Články odjinud

Kontakty

  • Telefon 9.00 – 17.00: 225 974 140
  • Telefon po 17.00: 225 974 164
  • Fax: 225 974 141

RSS kanály serveru ahaonline.cz lze užívat pouze pro osobní potřebu. Jakékoli další šíření obsahu ahaonline.cz je možné pouze s předchozím souhlasem jeho provozovatele.