Životní prohra Hanychové: Zůstává bez Rozárky | Ahaonline.cz

Registrace  |  Zapomenuté heslo

Deník Aha! na Facebooku

čtvrtek 29. února 2024

Svátek slaví Horymír, zítra Bedřich

Životní prohra Hanychové: Zůstává bez Rozárky

Hanychová snáší odloučení od dcery špatně
Hanychová snáší odloučení od dcery špatně (instagram)

Otázka opatrovnictví malé Rozárky ještě není vyřešená. Hanychová (38) bojuje o svěření do své výhradní péče, a to zejména z důvodu nízkého věku dítěte a silné fixace na matku, Soukup (54) by patrně upřednostnil střídavou péči. Než se situace vyjasní, může Rozárku vídat během týdne na pár hodin. To však Agáta velmi těžce nese. 

„Jaromír může vídat dceru až třikrát týdně, v přesně stanovený čas. Toto rozhodnutí bere Soukup jako výhru, Agáta jako prohru,“ prozradil informátor Expresu.

Agáta Hanychová: Když je žena rok po porodu tlustá, tak je to jen její lenost

Video se připravuje ...

Na časté odloučení od své malé dcerky není Hanychová zvyklá. Na svém instagramovém účtu si povzdechla, že čas, který tráví bez milované Rózy, vůbec neutíká. 

„Každá minuta bez ní je pro mě strašná. Konečně je doma,“ připsala si pod snímek, kde drží svou nejmladší dcerku za ruku po návratu od táty. Agáta pevně doufá, že Rozárka zůstane v její výhradní péči a s výchovou jí bude pomáhat její staro-nový partner Mirek Dopita (39). K Jaromírovi by se pak vztáhla povinnost na dceru pravidelně finančně přispívat. To však ale ukážou až další měsíce.

Agáta Hanychová měsíc po porodu: Za porod dostala odměnu!

Video se připravuje ...

 Přečtěte si
Články odjinud

Kontakty

  • Telefon 9.00 – 17.00: 225 974 140
  • Telefon po 17.00: 225 974 164
  • Fax: 225 974 141

RSS kanály serveru ahaonline.cz lze užívat pouze pro osobní potřebu. Jakékoli další šíření obsahu ahaonline.cz je možné pouze s předchozím souhlasem jeho provozovatele.