Všechno je jinak! Soukup o důvodech krachu vztahu s Agátou | Ahaonline.cz

Registrace  |  Zapomenuté heslo

Deník Aha! na Facebooku

středa 29. listopadu 2023

Svátek slaví Zina, zítra Ondřej

Všechno je jinak! Soukup o důvodech krachu vztahu s Agátou

Jaromír Soukup a Agáta Hanychová
Jaromír Soukup a Agáta Hanychová  (profimedia.cz)

Od rozchodu Agáty Hanychové (38) a Jaromíra Soukupa (54) uběhlo už pár týdnů a doteď se pořádně neví, co bylo přesnou příčinou. Agáta popsala, že se jejich cesty rozešly, následně se začalo spekulovat, že v tom má prsty i někdejší Soukupova přítelkyně Tereza Mátlová. To však Soukup několikrát popřel. Jak se na věci dívá on?

„Každý rozchod je o tom, že se číše plní a rozchod zapříčiní nějaká poslední kapka. Je brzo na to, o tom hovořit. Každý máme nějakou představu o partnerovi a ty představy se někdy míjejí,“ řekl Soukup pro magazín Sedmička.

Agáta Hanychová: Když je žena rok po porodu tlustá, tak je to jen její lenost

Video se připravuje ...

Z krachu vztahu ale viní především svou vytíženost. „Obecně můžu říct, že pokud bylo na škodu, že příliš pracuju, mám starosti a ne každý den se směju, to je zlé, protože to je asi pravda. A jestli to byla moje chyba, nevím, ale já holt takový jsem. K tomu jsem jen za poslední dva měsíce měl těžké zdravotní problémy, což mi taky nepřidalo, tudíž jsem nebyl nejzábavnější společník,“ popsal možné důvody.

Zároveň přiznal, že jej mrzí, že Hanychová seznámila veřejnost s faktem, že už s Jaromírem netvoří pár skrze Instagram. Byl by raději za zachování mlčenlivosti, a to i s ohledem na malou dcerku Rozárku. „Já jsem žádal o zdrženlivost, aby se o důvodech nemluvilo, ale teď už je potřeba se ozvat, protože je to každý den ve všech novinách a na internetu, a jak o tom novináři nic nevědí, vymýšlejí si a úmyslně lžou,“ brání se mediální magnát. 

Agáta Hanychová: Proč vždycky bude fanynka Karlose Vémoly?

Video se připravuje ...Přečtěte si
Články odjinud

Kontakty

  • Telefon 9.00 – 17.00: 225 974 140
  • Telefon po 17.00: 225 974 164
  • Fax: 225 974 141

RSS kanály serveru ahaonline.cz lze užívat pouze pro osobní potřebu. Jakékoli další šíření obsahu ahaonline.cz je možné pouze s předchozím souhlasem jeho provozovatele.