Režisér Jiří Strach slavil 50: Královnou večírku byla Bohdalová | Ahaonline.cz

Registrace  |  Zapomenuté heslo

Deník Aha! na Facebooku

středa 29. listopadu 2023

Svátek slaví Zina, zítra Ondřej

Režisér Jiří Strach slavil 50: Královnou večírku byla Bohdalová

Oslava narozenin Jiřího Stracha: Jiřina Bohdalová
Oslava narozenin Jiřího Stracha: Jiřina Bohdalová (Blesk:David Kundrat/CZECH NEWS CENTER CNC / David Kundrát, Pavel Machan, Marek Pátek, Martin Hykl)

Ačkoliv si režisér Jiří Strach (50) nepotrpí na luxus, tentokrát udělal výjimku. Na vltavském parníku a vedlejším katamaránu uspořádal u příležitosti svých padesátin velkolepý večírek, na který pozval všechny své přátele! Nechyběla Jiřina Bohdalová (92), Dagmar Havlová (70) ani exkardinál Duka (80)!

Velkolepý večírek si režisér kultovních filmů Anděl Páně naplánoval přímo na svůj narozeninový den 29. září. Hosté se na salonní lodi Nepomuk v Pražských Benátkách začali scházet už kolem sedmé hodiny večer a hned mezi prvními nechyběla Jiřina Bohdalová (92). Den před tím vynechala z pracovních důvodů oslavu 79. narozenin bývalého prezidenta Miloše Zemana v Lánech, kamarádovu padesátku o den později stihla levou zadní. „Milošovi jsem zavolala a popřála hodně zdraví. Jirkovi to řeknu osobně,“ řekla Aha! herečka těsně před odjezdem na oslavu, kde se stala královnou večírku. Každý si s ní chtěl popovídat, vyfotit. A ona rozdávala úsměvy na všechny strany. Ten největší i s pusou měla pro svého oblíbeného režiséra.

Focko v akci

Na oslavu ji doprovodil blízký kamarád Ľubomír Focko (69), který loni skončil ve vazbě během rozplétání kauzy možného ovlivňování veřejných zakázek Správy úložišť radioaktivních odpadů. Po dvou a půl měsících ho policie propustila na svobodu. Na páteční oslavu někdejšího Lotranda, který ji obsadil do mnoha svých filmů, dorazila s ním a hned se dvěma velkými dárkovými taškami. A po celý večer se skvěle bavila...

Jiřina Bohdalová na narozeninách Františka Janečka: Chci už být prababička!

Video se připravuje ...
Jen si ďobnu

Součástí oslavy byl i raut, který svým úsměvem pochválila i obletovaná Jiřinka. Tu si uďobla z talířku, tu si dala sousto z vidličky. Herečce, která je známou gurmánkou, chutnalo. Jídlu věnovala jen chvilku, vždyť měla tolik obdivovatelů. Dlouhou chvilku si nechala i pro někdejšího 36. pražského arcibiskupa a kardinála Dominika Duku, jenž letos oslavil 80. narozeniny. Bože, to ale byla oslava...

Jiří Strach dotočil film s Bohdalovou: Bude hrát, dokud bude žít!

Video se připravuje ...Přečtěte si
Rybik Rybik
2. 10. 2023 • 17:56

červená taška na raut, Zemana zazdila jenom telefonátem protože už je tu novej mocipán, tuli tuli s pedo­homo­fláter­níka­ma Dukou a Strachem kteří jí brzo vypravěj na Státní Pravdu Boží ve sv. Vítu.

mika
2. 10. 2023 • 10:55

a hlavně opět jí doprovází její milionář, o kterém - když ho zavřeli- prohlašovala, že ho nezná!!!!! Od té doby jí nemůžu ani vidět a hlavně jí nevěřím ani SLOVO.

hejhej
1. 10. 2023 • 22:30

Alva: Paní Bohdalová je pravděpodobně na ty oslavy zvaná.

Jana Nováková
1. 10. 2023 • 22:04

Bohdalová už je s tou svou účastí na každý žranici trapná.A proč se stará herečka nazývá zdrobnělinou.Další trapnost.Je nesoudná a neví kdy odejít ze scény.Další trapnost.Prostě ona už je jeden tragickej omyl.

Uživatel_5568912
1. 10. 2023 • 10:49

Dřív se vždy natřásala u Zemana, ale ten už teď není u vesla, oslava zřejmě taky nic moc, tak vyrazila s taškou na atraktivnější oslavu. Hlavně že papáníčka a bumbání bylo dost ....i ti fotografové se dostavili, bude i reklama. Zeman je zapomenut.....

Články odjinud

Kontakty

  • Telefon 9.00 – 17.00: 225 974 140
  • Telefon po 17.00: 225 974 164
  • Fax: 225 974 141

RSS kanály serveru ahaonline.cz lze užívat pouze pro osobní potřebu. Jakékoli další šíření obsahu ahaonline.cz je možné pouze s předchozím souhlasem jeho provozovatele.