Hvězda televize Prima Perkausová: Těhotenství tajila půl roku... | Ahaonline.cz

Registrace  |  Zapomenuté heslo

Deník Aha! na Facebooku

sobota 23. září 2023

Svátek slaví Berta, zítra Jaromír

Hvězda televize Prima Perkausová: Těhotenství tajila půl roku...

Eva Perkausová
Eva Perkausová  (instagram.com)

Ta to ale vzala hopem! Moderátorka Hlavních zpráv na Primě Eva Perkausová (29) je znovu těhotná. A pozor, už je v šestém měsíci. Doteď se jí to dařilo tajit, ale kvůli rostoucímu bříšku nakonec kápla božskou.

Do jiného stavu přišla v rekordním čase. Syna Killiana totiž porodila loni v listopadu... „Jsem na začátku šestého měsíce, otěhotněla jsem asi tři měsíce po porodu,“ přiznala moderátorka Hlavních zpráv na CNN Prima News. Eva zkrátka plní svůj plán, který zní: Mít děti dvě a velmi blízko po sobě. „Jsem ráda, že to takhle vyšlo,“ raduje se se s tím, že počítá s velkým zápřahem. Na další miminko se těší a věří, že i přes dvojnásobné mateřské povinnosti se bude moci po porodu vrátit do televize. Popřáli jí Ta jí prostřednictvím svého pořadu Showtime popřála a vzkázala, že místo před kamerou zůstává i nadále její. A s jejím návratem na obrazovky počítá i manžel Ivan Hecko (40), který je svědomitým tatínkem a už teď doma pomáhá s rodičovskými povinnostmi. Nejinak prý tomu bude, až se narodí i druhý potomek.

Perkausová s manželem na Miss: Evu hlídala ochranka!

Video se připravuje ...

Opět rošády

Odchod Evy na druhou mateřskou dovolenou na přelomu roku znovu způsobí rošády v moderátorské sestavě Hlavních zpráv. Nyní byl parťákem Perkausové Petr Suchoň (38), koho k fešákovi posadí, až Eva odejde? To už teď na Primě intenzivně řeší.

Holky na víně: Eva Hecko Perkausová

Video se připravuje ...Přečtěte si
amba
18. 9. 2023 • 10:41

Lašková ta nemusela odejít, nabízeli ji jiné místo a fakt je, že Perkausová je jako oheň proti smrádku Laškové. To je mrtvolný zjev.

Uživatel_5445245
18. 9. 2023 • 08:20

Tak hlavně, že kvůli ní musela odejít Gábina Lašková. To je fakt bizár.

Články odjinud

Kontakty

  • Telefon 9.00 – 17.00: 225 974 140
  • Telefon po 17.00: 225 974 164
  • Fax: 225 974 141

RSS kanály serveru ahaonline.cz lze užívat pouze pro osobní potřebu. Jakékoli další šíření obsahu ahaonline.cz je možné pouze s předchozím souhlasem jeho provozovatele.