Sraz první SuperStar po 19 letech: Toulky Prahou | Ahaonline.cz

Registrace  |  Zapomenuté heslo

Deník Aha! na Facebooku

čtvrtek 30. listopadu 2023

Svátek slaví Ondřej, zítra Iva

Sraz první SuperStar po 19 letech: Toulky Prahou

Hvězdy SuperStar se sešly po 19 letech
Hvězdy SuperStar se sešly po 19 letech (Instagram, archiv)

Když se v Česku na jaře roku 2004 rozeběhla v televizi Nova první řada soutěže Super- Star, pobláznila celý národ. Každou neděli sledovaly televizní obrazovku miliony diváků a z desítky finalistů se přes noc staly hvězdy. Někteří z nich se teď, po 19 letech, znovu sešli...

Z fotek a videí, které účastníci srazu nasdíleli na sociální sítě, je vidět, že k sobě mají i po těch letech stále blízko. „Bylo nás pět. Teda... Ono nás bylo původně deset, že jo, ale dnes se nás sešlo pět. Prošli jsme Prahu a udělali jsme si hezký den. Moji SuperStar,“ konstatovala zpěvačka Šárka Vaňková (35), která se před 19 lety v historicky první řadě pěvecké soutěže úspěšně probojovala až na druhé místo hned za vítěznou Anetou Langerovou (36).

Šárka Vaňková: Co prozradila o vztahu s Petrem Vondráčkem?

Video se připravuje ...

Ta se ale vždycky držela trochu stranou a šla si svou vlastní cestou. Na společný sraz »pod koněm« na Václavském náměstí se pak kromě Vaňkové dostavili i Martina Balogová (44), Sámer Issa (38), Julián Záhorovský (38) a Standa Dolinek (39).

Kousavý vzkaz

„Kdo nemohl, škoda a zdravíme vás,“ vzkázala Vaňková svým bývalým »spolubojovníkům« a neodpustila si kousavou poznámku: „A kdo se tváří, že nás nikdy neviděl a že se v roce 2004 nestalo nic významného, respektujeme a taky zdravíme,“ dodala.

Zasnoubená SuperStar Martina Balogová: Svatba ano, ale další dítě ne!

Video se připravuje ...

Tehdejší desítku začínajících zpěváků ještě doplňovali Petra Páchová (36), Petr Poláček (39), Veronika Zaňková (38), Tomáš Savka (39) a Aneta Langerová. Na koho svou poznámkou Šárka narážela, kdo se dnes obrací zády ke společné minulosti, se můžeme jen dohadovat. Jisté je, že na »silné pětce«, která je stále v kontaktu, se čas nijak dramaticky nepodepsal.Přečtěte si
Články odjinud

Kontakty

  • Telefon 9.00 – 17.00: 225 974 140
  • Telefon po 17.00: 225 974 164
  • Fax: 225 974 141

RSS kanály serveru ahaonline.cz lze užívat pouze pro osobní potřebu. Jakékoli další šíření obsahu ahaonline.cz je možné pouze s předchozím souhlasem jeho provozovatele.