Zamilovaná Lucie Vondráčková: Temná noc s milencem! | Ahaonline.cz

Registrace  |  Zapomenuté heslo

Deník Aha! na Facebooku

neděle 10. prosince 2023

Svátek slaví Julie, zítra Dana

Zamilovaná Lucie Vondráčková: Temná noc s milencem!

Zamilovaný pár se celý večer dobře bavil.
Zamilovaný pár se celý večer dobře bavil. (Martin Hykl, David Kundrát)

Láska jim evidentně jenom kvete! Není proto divu, že se od sebe Lucie Vondráčková (43) a její o mnoho let mladší bijec Zdeněk Polívka (25) během večerního rande nemohli odtrhnout.

Ačkoliv byli mnozí k jejich vztahu skeptičtí především kvůli osmnáctiletému věkovému rozdílu, zdá se, že zbytečně. Lucie Vondráčková vedle svého MMA zápasníka jen kvete. A ačkoliv se dříve jakýmkoliv intimnostem na veřejnosti spíše vyhýbali, teď už lásku neskrývají.

Lucie Vondráčková přišla o svou chloubu! Podvod na fanoušky

Video se připravuje ...

V pondělí večer si spolu zamilovaný páreček vyrazil do Divadla Palace v centru Prahy na představení Velká zebra aneb Jak že se to jmenujete? Polívka svou milou po celou dobu doslova nespustil z očí, nechyběly ani vzájemné zamilované doteky. Společně zhlédli komedii v hlavní roli s Ondřejem Vetchým (61) a poté ruku v ruce odešli k autu, kterým je pak manažerka Lucie Vondráčkové odvezla domů.

Poražený Polívka

Vondráčková se kulturním programem asi snažila Polívku také přivést na jiné myšlenky. Jen o dva dny dříve totiž prohrál v německém Oberhausenu zápas, na který se dlouho pečlivě připravoval. Před turnajem musel totiž drasticky shazovat kila, což bylo náročné i pro samotnou Lucii.

Lucie Vondráčková poprvé po rozvodu: Nastěhovala si chlapa do domu! A kde svlékla?

Video se připravuje ...

„Je ve fázi, kdy nejí ani nepije. Vůbec nechápu, jak to může vydržet. Tři dny bez vody jsou pro mě nepředstavitelné. Je to šíleně drastické a jenom se modlím, aby to tělo vydrželo,“ nechala se tehdy slyšet pro Super.cz. A ačkoliv Polívka dietu dodržel a zhubnul během dvou týdnů z 97 na 84 kilo, výhru si z Německa neodvezl.Přečtěte si
Kazimir1
22. 6. 2023 • 17:51

A co na to hlavní sponzor Pleky ?

qwerta
22. 6. 2023 • 10:43

AHel
22. 6. 2023 • 09:00

přes čáru naprosto!!!!!!... jsou věci, které si máma od dvou dětí prostě a jednoduše nemůže dovolit....randit de facto věkově skoro jako se svým synem....hnus.

Články odjinud

Kontakty

  • Telefon 9.00 – 17.00: 225 974 140
  • Telefon po 17.00: 225 974 164
  • Fax: 225 974 141

RSS kanály serveru ahaonline.cz lze užívat pouze pro osobní potřebu. Jakékoli další šíření obsahu ahaonline.cz je možné pouze s předchozím souhlasem jeho provozovatele.