Průšvih Polívky? Uniklo video nahé Vondráčkové | Ahaonline.cz

Registrace  |  Zapomenuté heslo

Deník Aha! na Facebooku

sobota 10. června 2023

Svátek slaví Gita, zítra Bruno

Průšvih Polívky? Uniklo video nahé Vondráčkové

Lucie se Zdeňkem na Slavících.
Lucie se Zdeňkem na Slavících. (Blesk: David Kundrat/CZECH NEWS CENTER David Kundrát)

I přes 18letý věkový rozdíl to zpěvačce Lucii Vondráčkové (43) a MMA bijci Zdeňku Polívkovi (25) jde jako po drátkách. Lucie nedávno přiznala, že se se svou láskou už sestěhovala. Náklonnost projevil i Polívka, sdílel totiž její fotky na Instagramu -  a ne ledajaké. Nafoceny byly přímo ve vaně!

Zápasník má být právem na co hrdý. Na těle Vondráčkové není jediná chybička, však se Lucie také pravidelně udržuje při sportovních aktivitách. Takové tělo si může decentně dovolit i vystavit jako například při natáčení nového videoklipu k písni Šance, která je prvním singlem z připravované desky Letokruhy.

Lucie Vondráčková: Co řekla o mladším příteli? Odříkaného chleba...

Video se připravuje ...

„Poprosila jsem Marii (režisérka pozn. red.:), jestli bych nemohla mít košili nebo svetr. Ale neprošlo to. Tak jsem tam zahučela jen tak a koupala se v mléce. Klip je krásný, trochu taneční a velmi čistý," řekla k natáčení Vondráčková pro Super.cz.

Radost sdílel i její partner Zdeněk, který klip publikoval na svých sociálních sítích a připsal jen: „Wow.“

 Přečtěte si
ELLA Průšová
1. 6. 2023 • 17:47

Kdyby se víc věnovala dětem, místo sobě! Je vlezlá, jak francovka!

lekno
27. 5. 2023 • 14:17

fany22 : No jo, ale třeba LV zapomněla říct, že před každým svlečením vždy hezky poprosila, jestli si může nechat alespoň podprsenku a ono to nikdy neprošlo ! Ti režiséři asi neměli pochopení pro její stud a žádné slitování ?! Možná si na svou uměleckou práci nestárnoucí diva ještě zavzpomíná v bulváru a teprve potom se dozvíme, jak to bylo pro ni moc náročné. Těžký život jedné celebritky..

giovannka
26. 5. 2023 • 09:16

Vondrdajda už chudinka neví, jak se procpat do bulváru.
Nevěřím jí ani písmenko, kníkavé vrásčité blběnce. Jak furt krčí ten nos, husa, hraje si na diblíka, místo podprsenky nosí věčně plavky, nechutná pseudoholčička, triko nechá spadnout z ramene, prostě děsná stará mladá, odjakživa.
Hlas nemá, je to otřesné,to její mekavé kníkání, hrát neumí, je to prostě dřevo bez špetky talentu. Ani tomu jejímu "vztahu"s Polívkou nevěřím, mmch vypadají jak matka se synem a on se na fotkách od ní odtahuje.
To její teta, to byla a stále je jiná liga, Paní Zpěvačka a Dáma.

Genevive Winklerová
26. 5. 2023 • 08:33

norissk - jo souhlas opravdu ukníkané "hity" to již její tetička Helena je o level výše

AliAlice
26. 5. 2023 • 08:10

Uniklo video nahé Vondráčkové ? Proboha,co mlátí s veřejností o zem...a že se zapomněla chudinka odlíčit.Už neví,s čím by vyrukovala...před časem se o ni jako milfku pral Playboy,teď čistě náhodně video,které uniklo.Už neví jak propagovat ty svoje rádo­by,,sp­eciel­ní"hi­ty..­.!!!

Články odjinud

Kontakty

  • Telefon 9.00 – 17.00: 225 974 140
  • Telefon po 17.00: 225 974 164
  • Fax: 225 974 141

RSS kanály serveru ahaonline.cz lze užívat pouze pro osobní potřebu. Jakékoli další šíření obsahu ahaonline.cz je možné pouze s předchozím souhlasem jeho provozovatele.