Těžké loučení Polívky: Nejde jinak, musí od válu | Ahaonline.cz

Registrace  |  Zapomenuté heslo

Deník Aha! na Facebooku

úterý 5. března 2024

Svátek slaví Kazimír, zítra Miroslav

Těžké loučení Polívky: Nejde jinak, musí od válu

Bolek Polívka v Případech 1. oddělení
Bolek Polívka v Případech 1. oddělení (Česká televize)

Desítky let byla pro principála Bolka Polívku (74) budova na Jakubském náměstí druhým domovem. Teď musel zabalit kufry. Budova je ve špatném technickém stavu a další působení herce i celé jeho "posádky" mezi jejími zdmi bylo zakázáno. 

„Je občas až plačtivo. Každý kousek je tu nasáklý příběhy a historkami. Do sálu už nesmíme. Je tam tma,“ svěřil se herec Blesku. Naštěstí jej ale ani přes těžkou situaci neopouští humor. „Uklidňuje mne, že žiju americký sen. Z Dělnického domu se přesunu rovnou do Bílého domu,“ dodal s nadsázkou. 

Thálií oceněný Bolek Polívka: Která jeho žena vydá za všechny?

Video se připravuje ...

Polívka a spol budou nyní působit v provozoriu Dělnického domu, odkud se na jaře přesunou do Bakalova sálu v Bílém domě na Žerotínově náměstí, které disponuje podobným počtem míst.

„Navzdory okolnostem můžeme v Dělnickém domě uvést 18. listopadu premiéru hry Oheň a popel Christophera Hamptona podle novely Sándora Máraie,“ těší se Polívka, který má dokonce i v plánu napsat  novou hru. V té by podle všeho měl účinkovat s nejstarší dcerou Kamilou. 

Dědictví aneb Kurvahošigutntág. Film, který kritika tvrdě strhala, po letech krásně uzrál

Video se připravuje ...Přečtěte si
9876543
20. 9. 2023 • 09:34

Jen nenažraní komedianti se těžko i v pokročilém věku loučí..Ale pan Polívka může jít pracovat jako doplňovač potravin v nějakém supermarketu..Nebo vzít někde vrátnici..

Jitka Pokorná
17. 9. 2023 • 17:15

Proboha, proč tolik hloupých a zlých " lidí"? Co vám komu udělal? Na rozdíl od vás, on nikdy nebyl ani hloupý , zlý nebo přízemní, je to úžasný herec a mim a brněnská legenda.

Uživatel_5307608
17. 9. 2023 • 13:16

Král mazavků
ze štatlu.

Jaroslav Nemec
16. 9. 2023 • 17:03

Bolek je sice legenda,ale co naplat účty a opravy se musejí platit.Podobně dopadl před léty se svým statkem.Je to prostě bohém a těm prostě prachy na ruku nesmíš dát.Musejí si zajistit zodpovednýho šafáře (conzillierri) Italská mafie už to má za století vodskoušený.Měl by jít k taliánům na vandr a něco se přiučit.😉🖐️🖐️🖐️

stoura
16. 9. 2023 • 08:57

Chudák musí mazat pryč, budova je ve špatném stavu, nesvítí se tam, asi se neplatilo .proč nedal do opravy peníze? Aha, on to chtěl provozovat zadarmo, myslel si zřejmě že já jsem umělec , klaňte se mi . Už to není jako ve filmu- host vyhazuje vrchního ale vrchní vyhazuje hosta! Proč? Neplatil?

Články odjinud

Kontakty

  • Telefon 9.00 – 17.00: 225 974 140
  • Telefon po 17.00: 225 974 164
  • Fax: 225 974 141

RSS kanály serveru ahaonline.cz lze užívat pouze pro osobní potřebu. Jakékoli další šíření obsahu ahaonline.cz je možné pouze s předchozím souhlasem jeho provozovatele.