Ublížená hvězda ZOO Eva Burešová: ÚTOK NA VLASTNÍ TELEVIZI A KOLEGY! | Ahaonline.cz

Registrace  |  Zapomenuté heslo

Deník Aha! na Facebooku

neděle 3. prosince 2023

Svátek slaví Svatoslav, zítra Barbora

Ublížená hvězda ZOO Eva Burešová: ÚTOK NA VLASTNÍ TELEVIZI A KOLEGY!

Eva Burešová si postěžovala na vedení Primy, že už nechce točit v ateliérech.
Eva Burešová si postěžovala na vedení Primy, že už nechce točit v ateliérech.  (Instagram)

Po šesti letech dobře placené práce pro televizi Prima poslala Eva Burešová (29) svému chlebodárci drsný vzkaz. Hvězda primáckých seriálů si stěžuje, že jí ještě nikdo nedal příležitost natáčet mimo ateliéry. Už nechce být jen zavřená mezi kulisami a drze si řekla o natáčení u moře!

Na obrazovkách se jako herečka poprvé objevila sice v nováckém seriálu Gympl s ručením omezeným, avšak na výsluní se začala dostávat až pod taktovkou televize Prima v seriálech Modrý kód, Slunečná a nyní v divácky úspěšném ZOO.

Šokující video

V jejich produkci se Burešová stala nejobsazovanější herečkou a za dobu jejich spolupráce si tak jistě vydělala majlant. Přesto po skončení dalšího dílu ZOO cestou z placu do šatny natočila krátké video, v němž si stěžuje, že zatímco ostatní herci natáčejí v přírodě, nebo dokonce u moře, ona jediná »smrdí« v ateliérech... „Zdravím všechny diváky televize Prima a chtěla bych pozdravit taky vedení! A říct jim teda, že Sára Sandeva, Sandra Nováková a všechny tyhle hvězdy točí někde u moře, Klus točí taky někde u jezera na chatách... A já tady u vás točím seriály už šest let a jsem v ateliérech, kde je sto stupňů?!“ stěžuje si Eva ve videu na sociálních sítích.

Na každém šprochu...

„A taky bych chtěla připomenout, že letos mám třicátiny a že bych si zasloužila nějaký seriál někde třeba, já nevím, ve Španělsku u moře! A ne že mi dáte jenom zelený plátno. Děkuju... Prosím!“ dodala Burešová. Celý vzkaz myslela pochopitelně ironicky, ale jak se říká – na každém šprochu, pravdy trochu... Nabídku na natáčení u moře by herečka jistě neodmítla! Zvlášť když teď Prima točí v Chorvatsku seriál Na vlnách Jadranu...

Holky na víně: Eva Burešová

Video se připravuje ...

Vyjádření televize Prima: Dostala už turné!

Reakce Primy na sebe nenechala dlouho čekat. „Vedení televize je potěšeno přáním Evy zúčastnit se příštích natáčení seriálů a pořadů v zahraničí. Určitě na ni v tomto ohledu budeme v budoucnu myslet. Věříme, že jsme jí letos udělali radost úspěšným koncertním turné po celé České republice, které jsme pro ni zprodukovali,“ vyjádřilo se pro deník Aha! vedení FTV Prima s odkazem na jarní Eva Tour 2023. Jen aby se Burešové její sarkastický vtípek nevymstil a o práci svých snů nepřišla!

Jako Obermaierová v majoru Zemanovi

Nevzali ji na Kubu! Burešová se ocitla v podobné situaci jako Jaroslava Obermaierová (77), když se před 45 lety upsala seriálu 30 případů majora Zemana. Dva díly se natáčely na Kubě, ale paradoxně bez majora Zemana Vladimíra Brabce (†83) a jeho ženy Blanky. „Jako Zemanova manželka jsem byla v dolech, v kancelářích i na ulici, jen ta Kuba mě minula. Škoda!“ stýská si i po letech herečka. „Mrzelo mě to, Kubu jsem chtěla navštívit vždycky a myslím, že se mi to už nepovede,“ dodává.

Eva Burešová se konečně sblíží s Tomášem Klusem

Video se připravuje ...Přečtěte si
rydlo
16. 6. 2023 • 14:38

Herečka nic moc a ještě si bude drze vynucovat natáčení u moře? Vždyť už je nacpaná skoro ve všech seriálech od Primy, co by ještě chtěla? Asi se považuje až za takovou „hvězdu”, že postačí se zmínit a Prima bude skákat podle ní! Diváci Primy jsou ale Burešovou už přesyceni, mohla by na nějaký čas z obrazovek zmizet. Když náhodou není na obrazovce, tak cpe i své soukromí do bulváru, kde je též přeBurešováno!!

AHel
16. 6. 2023 • 11:08

Abych nebyla sprostá tak jen řeknu: ubohá na duchu!!!!!!!! Ta by letěla. Žádná velká herečka to tedy není, sotva průměr, kam se cpe!!!!

stařec
16. 6. 2023 • 08:14

Nechápu proč nazýváte provinční rádoby umělkyně hvězdami!!!! Tato šmíra nemůže ani stát tam kde se vy...li opravdoví umělci !!!!

Články odjinud

Kontakty

  • Telefon 9.00 – 17.00: 225 974 140
  • Telefon po 17.00: 225 974 164
  • Fax: 225 974 141

RSS kanály serveru ahaonline.cz lze užívat pouze pro osobní potřebu. Jakékoli další šíření obsahu ahaonline.cz je možné pouze s předchozím souhlasem jeho provozovatele.