Zdrcující strach Mynářové o syna: Vážné onemocnění | Ahaonline.cz

Registrace  |  Zapomenuté heslo

Deník Aha! na Facebooku

sobota 23. září 2023

Svátek slaví Berta, zítra Jaromír

Zdrcující strach Mynářové o syna: Vážné onemocnění

Alexandra a Vratislav Mynářovi
Alexandra a Vratislav Mynářovi (Blesk:Ladislav Krivan)

Ještě za dob prezidentování Miloše Zemana (78) nenechávala manželka bývalého hradního kancléře Vratislava Mynáře (55) veřejnost příliš nahlédnout do svého soukromí. To se po březnu letošního roku změnilo. Nyní moderátorka Alex Mynářová (40) v rozhovorech otevírá i velmi citlivá témata.

I moderátorce XTV postavil život do cesty několik překážek. Ještě během těhotenství přišla o vysněnou dceru a nejstaršího syna Vratislava dodnes provází zdravotní potíže, které mohou být spojené s jeho předčasným narozením. Na svět totiž malý Vratislav přišel měsíc před plánovaným termínem, a tak se rodičům ze začátku nevyhnuly pravidelné návštěvy lékařů.

Alex Mynářová: V upnutém overalu ukázala vše!

Video se připravuje ...

„Byl nějakou dobu v inkubátoru, byli jsme i déle v porodnici a pak jsme samozřejmě velmi intenzivně chodili na kontroly k pediatrovi, ale zdálo se, že tam není nic, co by ho mohlo v budoucnu omezovat,“ uvedla Mynářová v rozhovoru pro server eXtra.cz.

Syn nakonec rostl, jak měl, a zdálo se tak, že předčasný příchod na svět nebude mít větší následky. Postupem času se však objevily nové zdravotní problémy. „V pozdějším věku, tak kolem tří, čtyř let, jsme u něj zjistili oční vadu a teď poslední dva roky se potýká s glumerulonefritidou, což je chronické onemocnění ledvin,“ vysvětlila Alex, jež si ovšem není jistá příčinou těchto komplikací.

Alex Mynářová netají: S mužem žijí každý jinde! Ve vile za 40 milionů se služebnictvem

Video se připravuje ...

„Těžko říci, jestli to může souviset s předčasným narozením, či nikoli. Tu odpověď nám nikdo nedá, takže je možné, že to předčasné narození na něm opravdu nezanechalo žádné následky,“ dodala Mynářová s tím, že netuší, jestli se situace postupně zmírní či nikoli.Přečtěte si
Články odjinud

Kontakty

  • Telefon 9.00 – 17.00: 225 974 140
  • Telefon po 17.00: 225 974 164
  • Fax: 225 974 141

RSS kanály serveru ahaonline.cz lze užívat pouze pro osobní potřebu. Jakékoli další šíření obsahu ahaonline.cz je možné pouze s předchozím souhlasem jeho provozovatele.