Dusno mezi Patrasovou a Krampolem: URÁŽKY! | Ahaonline.cz

Registrace  |  Zapomenuté heslo

Deník Aha! na Facebooku

pátek 23. února 2024

Svátek slaví Svatopluk, zítra Matěj

Dusno mezi Patrasovou a Krampolem: URÁŽKY!

Krampol by prý Dádě nikdy nelhal.
Krampol by prý Dádě nikdy nelhal. (Jiří Marek)

Jiřího Krampola (83) a Dádu Patrasovou (67) pojí letité přátelství. To je ale nyní zastřeno údajnými urážkami. Podle Dády se měl totiž Jiří veřejně vyjadřovat v její neprospěch, zároveň měl tvrdit, že patří do blázince. Proti tomu se ale herec a bavič tvrdě ohradil.

„Teď mi volala Patrasová se slovy, co to o ní píšu? Tak jí povídám, prosím tě, já jsem dva měsíce s nikým nemluvil. Ale neustále se prý někde objevuje, že jsem radil Slováčkovi, aby ji dal do blázince. Já jsem v životě nic takového neřekl,“ řekl k věci Krampol pro TN.cz.

Jiří Krampol: Štve mě, jak ze mě všichni dělají chcípáka

Video se připravuje ...

„Proč bych někoho, koho znám od šestnácti let a natočil jsem s ním 50 pořadů, proboha urážel, já nikoho nikdy neurážím, nemám to ani v povaze,“ krčí rameny hlas Belmonda. 

Celou situaci pak označil za omyl. „Asi před dvěma lety se mě Slováček pouze ptal, jak se to dělá. Protože má žena byla opravdu těžce psychicky nemocná a tam to bylo nutné, protože jsem už opravdu nevěděl, co může udělat. V tu chvíli se zavolá lékař, kterého si stát určí, toho si nevyberete ani vy, ani ona, a ten posoudí, jestli je člověk zdravý, anebo má jít do blázince,“ doplnil. 

Patrasová na křtu Slováčka: Nikdy jsem nebyla v ústraní!

Video se připravuje ...Přečtěte si
Články odjinud

Kontakty

  • Telefon 9.00 – 17.00: 225 974 140
  • Telefon po 17.00: 225 974 164
  • Fax: 225 974 141

RSS kanály serveru ahaonline.cz lze užívat pouze pro osobní potřebu. Jakékoli další šíření obsahu ahaonline.cz je možné pouze s předchozím souhlasem jeho provozovatele.