Oslava 85. narozenin Jiřího Krampola: ZRADILY HO JEHO ŽENY! | Ahaonline.cz

Registrace  |  Zapomenuté heslo

Deník Aha! na Facebooku

sobota 9. prosince 2023

Svátek slaví Vratislav, zítra Julie

Oslava 85. narozenin Jiřího Krampola: ZRADILY HO JEHO ŽENY!

Jiří Krampol
Jiří Krampol (Aha! Mária Rušinová)

Dvě hercovy múzy chyběly. Na oslavu 85. narozenin Jiřího Krampola do Divadla Broadway nedorazily přítelkyně Jana Kroupová (45) a exmanželka Marta Krampolová (59). O to víc se kolem oslavence točila sexy zrzka Kateřina Bláhová (27) a celoživotní souputnice Uršula Kluková (81).

Uršula s Jirkou dokonce spávala v jedné posteli. „Nevím, proč jsme spolu nikdy nic neměli. Chtěla bych se dozvědět, proč,“ svěřila se herečka. Na oslavě ale nebyl čas tento letitý problém dořešit... Krampolova poslední manželka Hanička (†59) byla decentně připomenuta na fotkách, které se promítaly na plátně za oslavencem.

Vzpomínka na Gotta

U Krampola, který seděl v mohutném křesle na jevišti, se střídal jeden slavný host za druhým. Bohuš Matuš (49) zazpíval Když jsem já byl tenkrát kluk a oslavenec nad hitem Karla Gotta (†80) zamáčkl slzu. „Ta písnička má krásná pravdivá slova a navíc tu už Kája mezi námi není. Býval u mě vzácným hostem v pořadu Nikdo není dokonalý a sledovanost šplhala přes milion,“ zavzpomínal Krampol.

Jiří Krampol slavil narozeniny s přáteli: Dohromady jim je 300 let!

Video se připravuje ...

Pár přátel stačí mít...

Moderátorkou večera byla Sandra Pogodová (48). Krampol ji několikrát rozesmál spolu s diváky, když vzpomínal na některé odpovědi dotázaných občanů. Na otázku, kde leží tuzemsko, pán odpověděl, že v Plzni v Božkově. Tam se vyrábí tuzemák. Večer plný smíchu a vzpomínek uzavřel Michal David (62) svým hitem Pár přátel stačí mít. Diváci tleskali vestoje a Krampol byl hodně dojatý.

Český Belmondo

Hercův manažer Miloš Schmiedberger (75), který se podílel na scénáři večera, připomněl i hercovu dabingovou dovednost. Belmondovi před diváky v Česku pomohl stejně jako kdysi František Filipovský (†86) Luisovi de Funès (†68).

Proč mě nemají rádi?

Krampola mrzí, že na něj Prima zřejmě z nějakého důvodu zanevřela. Jeho pořad Nikdo není dokonalý, který připravoval 15 let, reprízuje téměř nepřetržitě, ale loňský dokument Život je sranda, odmítla. „Proč mě nemají rádi?“ ptá se herec.

Jiří Krampol oslaví 85. narozeniny a kápl božskou: Hanky osud je moje chyba…

Video se připravuje ...Přečtěte si
Jana Nováková
21. 6. 2023 • 20:17

Krampol si pořád hraje na neodolatelnýho chlapáka, pořád nahání mladý holky kterým nemá co nabídnout( obzvláště při jeho malém důchodu),co chvíli je po špitálech a přitom jedinà ženská která by se o něj dokázala postarat byla Uršula.Holt je pro něj "stará".Když ji nechtěl v mládí,tak ať teď se na něj Uršula raz,­dva,tř­i.Nas­těho­vat si starý­ho,ne­mocné­ýho,­protiv­nýho dědka ji nestojí za to!!!

Články odjinud

Kontakty

  • Telefon 9.00 – 17.00: 225 974 140
  • Telefon po 17.00: 225 974 164
  • Fax: 225 974 141

RSS kanály serveru ahaonline.cz lze užívat pouze pro osobní potřebu. Jakékoli další šíření obsahu ahaonline.cz je možné pouze s předchozím souhlasem jeho provozovatele.