Gelemová na osmdesátinách Slováčka: Proč přišla za Felixem a Dádou | Ahaonline.cz

Registrace  |  Zapomenuté heslo

Deník Aha! na Facebooku

pátek 1. prosince 2023

Svátek slaví Iva, zítra Blanka

Gelemová na 80. narozeninách Slováčka: Proč přišla za Felixem a Dádou

Dáda z večírku raději odešla.
Dáda z večírku raději odešla. (archiv Blesku)

Byla rozbuškou na narozeninovém koncertu svého bývalého přítele Felixe Slováčka (79)! Když výtvarnice Lucie Gelemová (40) dorazila do Lucerny, dost tím podráždila hudebníkovu manželku Dádu Patrasovou (67).

Ta se pak neustále ptala, kdo ji na koncert a následnou oslavu pozval. „Pozvání jsem dostala od Felixe,“ řekla deníku Aha! Lucie. Se Slováčkem už nejsou ve vztahu dva roky. Rozchod byl dramatický, ale nyní už je vše za ní. „Byl to moc krásný koncert a Felix je už opravdu jen kamarád. Vím, že to nemá v životě lehké, ale musí to nějak zvládat. De facto si vše řídí sám, neustále zvedá telefony, organizuje koncerty. Obdivuji ho, co vše v tom věku zvládá,“ dodala výtvarnice, která přijela do Prahy z jihu Čech, kde žije a pracuje.

Dagmar Patrasová na narozeninách Felixe: Přeju mu psychické zdraví!

Video se připravuje ...

To, že se na koncertu potkala s manželkou svého exmilence, ji nechává v klidu. „Vím, že tam byla, ale neřeším to. Vždyť je to jeho rodina...,“ podotkla Gelemová, která měla v posledních měsících několik výstav svých portrétů. „Žiju prací a cítím se dobře,“ uzavřela Lucie. Je na ní znát, že má Felixe ráda a drží mu palce, hlavně aby mu sloužilo zdraví.

Královské portréty

Gelemová v rámci dnešní korunovace krále Karla III. představila deníku Aha! dva obrazy ze své dílny. Na jednom je nový anglický panovník, na druhém pak jeho maminka Alžběta II., která zemřela loni na podzim. „Oba obrazy jsou součástí výstav portrétů, které pořádám,“ prozradila.

Felix Slováček oslavil 80: Co říkal na setkání manželky s milenkou?

Video se připravuje ...

Pomalované bundy

Do Lucerny dorazila Gelemová v pomalované bundě od svého kamaráda, výtvarníka Václava Bednáře. Také on si pomaloval tu svoji. Následně je uložili do šatny a do sálu už přišli ve večerním oblečení.Přečtěte si
hejhej
6. 5. 2023 • 08:36

Gelemová je trapná, hloupá, opět se NULA potřebovala zviditelnit.

praotec_cech
6. 5. 2023 • 07:36

Slecna Gelemova ma Felixe tak rada, ze prisla na jeho narozeniny oznamit svetu, ze ma zas vystavu svych mazanic. Zadna dalsi kavka, ktera by sypala, holt na obzoru neni, jeji ”prace” na Hrade moc dlouheho trvani nemela… Tak se holt prisla prizivit, no. Budiz ji prano.

Články odjinud

Kontakty

  • Telefon 9.00 – 17.00: 225 974 140
  • Telefon po 17.00: 225 974 164
  • Fax: 225 974 141

RSS kanály serveru ahaonline.cz lze užívat pouze pro osobní potřebu. Jakékoli další šíření obsahu ahaonline.cz je možné pouze s předchozím souhlasem jeho provozovatele.