Krutý střet s realitou! Životní zvrat u Borhyové | Ahaonline.cz

Registrace  |  Zapomenuté heslo

Deník Aha! na Facebooku

čtvrtek 29. února 2024

Svátek slaví Horymír, zítra Bedřich

Krutý střet s realitou! Životní zvrat u Borhyové

Lucie Borhyová
Lucie Borhyová (Michal Kindl)

„Ráda jím! Já jsem velký labužník a miluji jídlo," prohlašuje Lucie Borhyová (45). Díky dobré genetice a rychlému spalování si to dosud mohla dovolit, jenže situace už dávno není takto růžová. Moderátorka se musela vrhnout dokonce na box, aby přebytečná kila shodila: „Teď jsem začala, to je novinka."

„Babička vždycky říkala, že po čtyřicítce už to hubnutí tak snadno nepůjde. Nevěřila jsem jí. Já si myslím, že jak to má člověk nastavené v hlavě, tak to je. Máš pevnou vůli a vyšleš do vesmíru přání. Síla myšlenky je podle mě nesmírně důležitá. Bohužel musím dát babičce za pravdu," přiznala Lucie Borhyová v talk show Miluše Bittnerové Na kafeečko. 

Dcera Lucie Borhyové: Chce být slavnější než maminka!

Video se připravuje ...

„Dřív jsem se najedla a potom jsem dva dny nejedla – tři kila byla dole. Teď už to tak není a shodit dvě nebo tři kila trvá delší dobu. Se sportem jsem začala intenzivněji, abych mohla jíst. Já jídlo miluji a nechci se ho vzdát. Hlavně miluji čokolády, sladké – na holku opravdu hodně. Nikdo mi to nevěří. Když jsem začínala chodit s klukama a šli jsme na večeři, tak nechápali, že toho sním víc než oni," směje se Lucie. 

Lucie Borhyová: Až mi bude šedesát? Myslím, že mi to vůbec vadit nebude!

Video se připravuje ...Přečtěte si
Uživatel_5584998
10. 5. 2023 • 16:53

Jsem z toho skutečně zničený!!!!

Články odjinud

Kontakty

  • Telefon 9.00 – 17.00: 225 974 140
  • Telefon po 17.00: 225 974 164
  • Fax: 225 974 141

RSS kanály serveru ahaonline.cz lze užívat pouze pro osobní potřebu. Jakékoli další šíření obsahu ahaonline.cz je možné pouze s předchozím souhlasem jeho provozovatele.