Drsné NE Fialové! Tohle by s dětmi jako Borhyová neprovedla | Ahaonline.cz

Registrace  |  Zapomenuté heslo

Deník Aha! na Facebooku

úterý 5. března 2024

Svátek slaví Kazimír, zítra Miroslav

Drsné NE Fialové! Tohle by s dětmi jako Borhyová neprovedla

Markéta Fialová
Markéta Fialová ( Hair studio Honza Kořínek, FTV Prima)

Moderátorku Markétu Fialovou (52) vídáme na televizních obrazovkách denně. Aktuálně moderuje na CNN Prima News pořad Zprávy z regionů. Své soukromí si ale tmavovláska střeží. Teď však udělala výjimku a promluvila i o své kolegyni z branže Lucii Borhyové (45).

Markéta svou práci miluje, ale samozřejmě jsou i jiné věci, které ji baví. „V zimě nejradši lyžuju, v létě mě poslední dva roky plně zaměstnává moje zahrada. K tomu moc ráda cestuju a taky máme fajn psa. Mám ráda filmy, knížky, hudbu, divadlo, jen mít na vše trošku víc času,“ svěřila se moderátorka v rozhovoru pro Deník.cz.

Lucie Borhyová kápla božskou: Společná budoucnost s o 10 let mladším přítelem!

Video se připravuje ...

Volný čas pochopitelně věnuje i svým dvěma dcerám, Almě a Emmě. Ty se podle jejích slov nechtějí vydat v maminčiných šlápějích a ona jejich rozhodnutí podporuje. Na otázku, zda by se svými dětmi chtěla nazpívat písničku stejně, jako to nedávno udělala Lucie Borhyová, odpověděla jasně. „Popravdě? Ani trochu,“ odvětila Fialová.

Borhyová a Koranteng na Slavíkovi: Lucie se dala na disco!

Video se připravuje ...Přečtěte si
Články odjinud

Kontakty

  • Telefon 9.00 – 17.00: 225 974 140
  • Telefon po 17.00: 225 974 164
  • Fax: 225 974 141

RSS kanály serveru ahaonline.cz lze užívat pouze pro osobní potřebu. Jakékoli další šíření obsahu ahaonline.cz je možné pouze s předchozím souhlasem jeho provozovatele.