Hyenismus největšího kalibru! Žaloba kvůli Bartošové na kolejích | Ahaonline.cz

Registrace  |  Zapomenuté heslo

Deník Aha! na Facebooku

úterý 5. prosince 2023

Svátek slaví Jitka, zítra Mikuláš

Hyenismus největšího kalibru! Žaloba kvůli Bartošové na kolejích

Vdovec Rychtář 9 let od sebevraždy Ivety Bartošové (†48): Znovu na kolejích! Kterému místu se vyhýbá?
Vdovec Rychtář 9 let od sebevraždy Ivety Bartošové (†48): Znovu na kolejích! Kterému místu se vyhýbá? (Robert Klejch)

29. dubna to bylo přesně 9 let od sebevraždy Ivety Bartošové (†48). Na sociálních sítích se uskutečnila velká vzpomínková smršť. Ne všechny příspěvky byly ale taktní. Objevily se i nehezké koláže.

Po internetu koluje koláž, na které oblíbená zpěvačka leží na kolejích a „vtipálek“ ke snímku přidal doporučení, aby cestující využili služeb Českých drah. To nenechalo chladného advokáta Jaroslava S. „Jako právník jsem se rozhodl podat žalobu na zdržení se, o které chci touto cestou informovat,“ svěřil se pro redakci PrahaIn.cz. „Činím tak kvůli konkrétní fotografii a činím tak proto, abych zabránil podobné praxi,“ dodal.

Kulový Blesk: Pokračování Ivety sklízí chválu. Kdo se v seriálu objeví?

Video se připravuje ...

Redakce nechtěla snímek uveřejňovat, nicméně je jasné, že celá situace bude mít dohru. „Je to za hranou, vím, že jde o rovinu civilního práva, možná také o budoucí občansko-právní řízení, ale nechci to tak nechat,“ vysvětlil právník, který chce dát autorovi koláže pořádnou lekci.

Štaidl, mateřství, Gott a kariérní vrchol. Pokračování minisérie Iveta se představuje v prvním traileru

Video se připravuje ...Přečtěte si
artlantis
3. 5. 2023 • 18:18

Pořad Kulový blesk: Kritik Janis (~cca i kolega) zhodnotil seriál objektivne, zanalyzoval věc presne správne. Mnohem zajímavejsi art přístup by byl psychologický (~Bergaman apod.) nebo dokumentární serial/formát tuto silnou látku - námět dramaturgicky uchopit jako psychologickou hlubši sondu do hlavní hrdinky (psychologickeho typu struktury osobnosti ženy), jejího blízkeho environmentu, biopsychosocialni AV studii charakter relevantní society daného období 1966 - 2014.
Fokusem konkrétně investigativne odvážněji venovat pozornost i príčinám (včetně psych. triggers) celé životní katastrofy hrdinky, její rodiny, blízkych, důsledně prozkoumat, kteří lekári jí v jakých datech (evidencie prísl. zdrav. pojištoven), z jakých duvodů, zda zodpovědně s řadnym poučením pacienta predpisovali návykové psycho/farmaka, na kterých se získava zavislost za velice krátky čas užívaní. Tyto maji mj. závažný vliv na kognitivni funkce, mozek konzumenta. Dále zda byla pravda to, ze tyto farmaka na počatku její závislosti (dle jejího vyjadreni) patrily jejímu priteli LŠ tj. nebyly predepisovany ji ale LŠ, príp. jiné tretí osobě... To jsou všechno zásadní temata výrazne stale aktuálni i v soucasne době vzhledem na statistické údaje lekove toxikomanie v ČR.
Gro problému jejího života bylo zejmena v nesvobode, dlouhodobé různé nelatkove, látkové rozsáhlé závislosti, ktere samozrejme delaji z postiženého neštastného VĚZNĚ. Samozrejme logicky každá závislost ma svůj mentalní prapůvod, prvotní důvody....

Články odjinud

Kontakty

  • Telefon 9.00 – 17.00: 225 974 140
  • Telefon po 17.00: 225 974 164
  • Fax: 225 974 141

RSS kanály serveru ahaonline.cz lze užívat pouze pro osobní potřebu. Jakékoli další šíření obsahu ahaonline.cz je možné pouze s předchozím souhlasem jeho provozovatele.