Stará, tlustá, ošklivá ropucha! Jak herečka Sedláčková shodila 20 kilo | Ahaonline.cz

Registrace  |  Zapomenuté heslo

Deník Aha! na Facebooku

sobota 9. prosince 2023

Svátek slaví Vratislav, zítra Julie

Stará, tlustá, ošklivá ropucha! Jak herečka Sedláčková shodila 20 kilo

Herečka Jitka Sedláčková
Herečka Jitka Sedláčková (Foto Aha! - Karel Kopáč)

Změna může přijít v kterémkoli věku, jestliže po ní člověk opravdu touží. Své o tom ví i herečka Jitka Sedláčková (62), která se trápila kvůli váze. Ta ji kromě sebevědomí připravovala i o zajímavější role.

Dva roky patří mezi šedesátnice a snad nikdy nevypadala lépe! Cesta za změnou ale byla trnitá, nejtěžší ze všeho bylo pro Jitku Sedláčkovou nalézt ztracené sebevědomí. „V 50 jsem se cítila jako stará, tlustá, ošklivá ropucha. Když se dívám na fotky zpětně, tak se nedivím, že jsem neměla tolik práce na kameru, jako mám teď. Byla jsem takový neurčitý typ. A tu nejošklivější ropuchu jsem viděla sama v sobě,“ rozpovídala se herečka o svých tehdejších pocitech v pořadu Moje místa.

Psychická pohoda jde ale ruku v ruce i s tou fyzickou. V tomto směru pomohl Jitce běh. „Nejsem typ do posilovny. Já jsem typ na starý tepláky, starý tričko, starý tenisky a vyběhnout do lesa. Jsem takový Forrest Gump. Od rána vlastně pořád běhám,“ svěřila se Sedláčková, jež změnu začala pociťovat nejen díky sobě, ale i díky okolí. „Když si jdeš pak koupit první menší oblečení nebo něco, co ti sluší… Do toho ti okolí říká, že ti to sluší. To je velká motivace,“ dodala s úsměvem Jitka Sedláčková.

Jitka Sedláčková a Pavel Töpfer: Svatba není podstatná, ale ochota tu je

Video se připravuje ...Přečtěte si
Články odjinud

Kontakty

  • Telefon 9.00 – 17.00: 225 974 140
  • Telefon po 17.00: 225 974 164
  • Fax: 225 974 141

RSS kanály serveru ahaonline.cz lze užívat pouze pro osobní potřebu. Jakékoli další šíření obsahu ahaonline.cz je možné pouze s předchozím souhlasem jeho provozovatele.