Hvězda seriálu ZOO Eva Burešová: Premiéru odzpívala i s nemocí! | Ahaonline.cz

Registrace  |  Zapomenuté heslo

Deník Aha! na Facebooku

pondělí 5. června 2023

Svátek slaví Dobroslav, zítra Norbert

Hvězda seriálu ZOO Eva Burešová: Premiéru odzpívala i s nemocí!

Premiéra muzikálu Bodyguard: Eva Burešová
Premiéra muzikálu Bodyguard: Eva Burešová (Blesk:Martin Hykl)

Po Lucii Bílé (56) mají v Karlíně další muzikálovou hvězdu světové velikosti! Přestože Evu Burešovou (29) alias Viky z primáckého seriálu trápí zánět průdušek, premiéru muzikálu The Bodyguard (Osobní strážce) odzpívala tak, že si vysloužila potlesk po každé písni a na konci nekonečné ovace vestoje.

Přestože se na prknech karlínského divadla pohybuje už od 16 let, na svou životní roli si Eva musela počkat. A stala se jí právě zpěvačka Rachel Maronová, kterou ve filmu Osobní strážce ztvárnila již zesnulá Whitney Houstonová (†48). Kromě partnera Přemka Forejta (35) na premiéru doprovodil Burešovou i zánět průdušek, který už přes týden léčí. Zpěvačka ale dokázala, jak velká profesionálka v ní dřímá, když celé představení odzpívala bez zaváhání a zcela s přehledem.

Propadala vzteku

Den po premiéře se svěřila fanouškům, pod jakým tlakem byla. „Premiéra nám všem dala zabrat. Je to okamžik, ke kterému cílíte celé ty měsíce. Zároveň je to obrovská zodpovědnost a jeden z největších stresů, co znám. Někdy vše zpíváte s lehkostí, jiné dny jsou náročnější a vy si nevíte rady. Tento byl pro mě jeden z těch náročnějších večerů, kdy jsem místy propadala smutku i vzteku,“ přiznává otevřeně Burešová.

Eva Burešová a Přemek Forejt: Umístění ve Slavíku pro mě není důležité

Video se připravuje ...

Dala do toho všechno

I když se zpěvačka necítila nejlépe, podala stoprocentní výkon „Pokud člověk udělá maximum, může být na sebe pyšný i když výsledek není takový, o jaký se snažil. Dala jsem do toho maximum, i něco navíc. Ten zbytek co vyšel, nevyšel, už byl v rukou božích. Těším se, až budu na dvě stě procent zdravá a budu si moct představení pořádně užit. Abych po tom, co spadne opona, mohla říct – jo, holka, tak tohle byl nářez!“ zakončila pozitivně zpověď zpěvačka. 

Čermáka střeží manželka

Osobního strážce, které si ve filmu zahrál Kevin Costner (68), představuje herec a nezpěvák Hynek Čermák (50). Na premiéře ho bedlivým zrakem střežila jeho mladá žena Veronika Čermák Macková (29), kterou diváci televize Nova znají jako učitelku Magdu z nekonečného seriálu Ulice. Veronika je extrémně vyhublá. „Mám alergie na různé potraviny,“ prozradila deníku Aha! herečka.

ZOO: Eva Burešová se vrací na obrazovku coby Viky Janečková

Video se připravuje ...Přečtěte si
Michaela Bohdalová
27. 3. 2023 • 21:26

Kazi, tady asi někdo závidí talent a pracovitost. Asi budeš mít nějaký mindrák. Radši něco pořádného dělej a nevypisuj takové blitky. A Evě gratuluji 👍

Kazimir1
25. 3. 2023 • 08:29

Chudák Whitney se v hrobu obrací , jak ta zubatá ječela ... Ani Viktorku bych ji nedal odječet ... Si myslí o sobě hvězda , chtělo by ji ustřihnout křidýlka ... 👎🤮

Články odjinud

Kontakty

  • Telefon 9.00 – 17.00: 225 974 140
  • Telefon po 17.00: 225 974 164
  • Fax: 225 974 141

RSS kanály serveru ahaonline.cz lze užívat pouze pro osobní potřebu. Jakékoli další šíření obsahu ahaonline.cz je možné pouze s předchozím souhlasem jeho provozovatele.