Dva seriály jako jedna rodina: Málo herců, hodně rolí, je v tom guláš | Ahaonline.cz

Registrace  |  Zapomenuté heslo

Deník Aha! na Facebooku

úterý 25. června 2024

Svátek slaví Ivan, zítra Adriana

Dva seriály jako jedna rodina: Málo herců, hodně rolí, je v tom guláš

Filip Blažek a Berenika Kohoutová v seriálu Jedna rodina
Filip Blažek a Berenika Kohoutová v seriálu Jedna rodina ( Foto TV Nova)

Je to bojovka. Stejné tváře, obdobné děje, jiné názvy. Hodně herců z Ulice se objevuje na Nově v novém seriálu Jedna rodina. Zuzana Vejvodová (42) dokonce ani moc nemusela měnit roli. Je pořád za chudinku bez peněz. A Standa Majer (44) stále láme ženská srdce. Není divu, že v tom mohou mít diváci pořádný guláš!

Už se osvědčili, tak proč u nich dělat změny? Seriálové tváře jsou sázka na jistotu. Své o tom ví právě Zuzana Vejvodová. Coby Klára lepí v Jedné rodině zoufale jednu finanční díru za druhou a získává pocit, že je špatná máma. To už zná z Ulice, kde byla taky samoživitelka. „Řekla bych, že když je člověk o sobě schopný pochybovat, a to v jakémkoliv směru, ne jen v mateřství, tak je to pro mě známka toho, že to vlastně dělá správně,“ prozradila svůj přístup k postavě v seriálu Jedna rodina Vejvodová.

„Považovala bych za normální, že o sobě maminky občas pochybují. I mně se to samozřejmě stalo. Jsou okamžiky, kdy se v komunikaci něco nepovede. Pak je důležité umět se k tomu vrátit, popsat své pocity a zkusit si to navzájem vysvětlit. Mám pocit, že se takovým rozhovorem dá mnohé napravit,“ radí cestu ze začarovaného kruhu herečka. A kteří další herci se objevují v obou seriálech?

Stanislav Majer (44)

V Ulici si zahrál Michala Millera, majitele restaurace U Henryho. Zamilovala se do něj Monika Farská, která se kvůli němu rozešla s Kryštofem Marečkem, ale na vztah mezi nimi nakonec nedošlo. Michal přijal zajímavou pracovní nabídku v zahraničí a ze seriálu navždy odjel. V Jedné rodině Majer právě teď okouzluje srdce samoživitelky Kláry...

Berenika Kohoutová (32)

Z Ulice známá jako problematická teenagerka Markéta Havránková. Nově hraje Noriku, partnerku Filipa Holase, který kvůli ní opustil rodinu. Zajímavé je, že Berenika s Filipem se dobře znají už z dřívějška.

Tento týden v Ulici: Magdy trapas místo erotiky, Hermanův zkrat a Vandino přiznání

Video se připravuje ...

Filip Blažek (49)

Věrní diváci Ulice dobře vědí, že Berenika Kohoutová s Filipem Blažkem už jednou rodinou byli právě v Ulici. Jenže tam hrál Filip Martina Havránka, Bereničina biologického otce, který v Ulici tragicky zemřel. Teď v Jedné rodině tvoří s Berenikou pro změnu partnery.

Lenka Zahradnická (37)

Beznadějná romantička Hedvika z Ulice je šťastně provdaná za oblíbeného učitele Otíka. Na obrazovce se aktuálně v Ulici neobjevuje. Prostor má naopak v seriálu Jedna rodina, kde hraje Janu, Klářinu kolegyni a pragmatickou ošetřovatelku v domově seniorů.

V Ulici býval Filipem Maléřem, v Jedné rodině je Lukášem Sedlákem. Patří do nejbližšího okruhu přátel Dominika v podání Adama Mišíka (25).

Lucie Pernetová (44)

V Ulici hrála Hanku Petříkovou, která rozvrátila manželství Tomáše Jordána. V Jedné rodině se právě v dnešním díle představí v roli paní Hluštičkové, maminky Martinina spolužáka.

Tento týden v Ulici: Domácí násilí u Karly, dusno u Gábiny, zfackovaná Vanda

Video se připravuje ...Přečtěte si
Uživatel_5457057
7. 3. 2023 • 12:40

defakto, nikdo vás do toho přece nenutí, nebo ano? Smutné na tom je, že "Jedna rodina" je seriál, ale bohužel je to i "ze života". V mém okolí takovou podobnou střídavku znám. Je to o to horší, že ty děti jsou mnohem menší a tím je to pro ně horší . Já osobně zastánce "střídavé péče" rozhodně nejsem!!!!!!!!

Uživatel_5457057
7. 3. 2023 • 12:35

Prchale ....vy mluvíte o kriminálkách, protože v seriálech se nevraždí Někdo kouká na seriály, nebo krimi a někdo zase na přiblblé americké komedie, horory a sci-fi. No a někdo zase na fotbal, hokej, box, nebo otřesné zápasy MMA, atd. Prostě každý kouká na něco jiného a těm druhým ty jiné věci nekritizuje.

Jan Prchal
7. 3. 2023 • 10:57

Strčte si ty seriály někam, násilí, vraždy, neumíte nic natočit, jen ukazujete, jak zabíjet.
Zabari. 🤮

defakto
7. 3. 2023 • 09:41

... komu to normálně myslí , tak to okamžitě přepíná na jiný program , já jsem dost tolerantní , ale Jednu rodinu nemůžu !

Uživatel_5457057
7. 3. 2023 • 09:05

Komu to normálně myslí, tak v tom rozhodně guláš nemá!!!! A kdo na to nekouká, tak jak to může hodnotit, že jsou to nesmysly, že Alvo

Články odjinud

Kontakty

  • Telefon 9.00 – 17.00: 225 974 140
  • Telefon po 17.00: 225 974 164
  • Fax: 225 974 141

RSS kanály serveru ahaonline.cz lze užívat pouze pro osobní potřebu. Jakékoli další šíření obsahu ahaonline.cz je možné pouze s předchozím souhlasem jeho provozovatele.