Barrymoreové domácí čurbes: Drew, je dobré občas uklidit! | Ahaonline.cz

Registrace  |  Zapomenuté heslo

Deník Aha! na Facebooku

neděle 2. dubna 2023

Svátek slaví Erika, zítra Richard

Barrymoreové domácí čurbes: Drew, je dobré občas uklidit!

Drew Barrymore
Drew Barrymore (profimedia.cz)

I hollywoodské hvězdy jsou pouze lidé a také dokáží udělat pořádný svinčík. Dokazuje to i herečka, moderátorka a producentka Drew Barrymoreová (48), která zveřejnila šokující záběry plné nepořádku a chaosu v její vlastní ložnici.

Natočila video před a po a vše předvedla na Instagramu. Nejprve prochází s úzkostným pohledem prostornou místností přeplněnou věcmi. Ležérně oblečená obejde věž z krabic vedle hnědého křesla a otomanu, přičemž se podrážděně podívá do kamery. Pak ji namíří ke stolu, který byl zaházen různými předměty. Nato zabere svou postel a ukáže různé krabice a jiné věci rozházené po podlaze.

„Nepořádek pokračuje,“ odhaluje hvězda a skrze hromady papírů, knih a skript naskládaných vedle velké postele zamíří do přeplněné koupelny. Pak následuje střih a filmová diva už hrdě ukazuje uklizený dům. K té příležitosti si oblékla nový komplet s šedivým svetrem.

Celebrity, které neunesly svou slávu

Video se připravuje ...

Na fanoušky rozhodně udělala dojem. Jásají, chválí a hřeje je pocit, že je vlastně jako oni. „Děkuji ti. Někdy mám pocit, že každý pokoj v domě je čistý nepořádek a já to nezvládám,“ napsal sledující a jiný dodal: „Miluji tě za to, že jsi vždy autentická! Nemáš žádnou fasádu, nám ostatním hodně usnadňuješ být lidmi.“Přečtěte si
Články odjinud

Kontakty

  • Telefon 9.00 – 17.00: 225 974 140
  • Telefon po 17.00: 225 974 164
  • Fax: 225 974 141

RSS kanály serveru ahaonline.cz lze užívat pouze pro osobní potřebu. Jakékoli další šíření obsahu ahaonline.cz je možné pouze s předchozím souhlasem jeho provozovatele.