Šokující obvinění Fridrichové: Zvracení před prací | Ahaonline.cz

Registrace  |  Zapomenuté heslo

Deník Aha! na Facebooku

sobota 24. února 2024

Svátek slaví Matěj, zítra Liliana

Šokující obvinění Fridrichové: Zvracení před prací

Nora Fridrichová
Nora Fridrichová (Archiv Blesk, Reprofoto ČT)

Pořad 168 hodin patří mezi vlajkové lodě České televize. Nyní je však jeho věhlas zastíněn skandálem, který se dostane až před komisi ČT. Hlavní reportérka Nora Fridrichová (45) byla totiž nařčena ze šikany svých spolupracovníků a vypadá to, že oprávněně!

Příprava pořadu 168 hodin je bezpochyby náročná a to nejen časově, ale i emocionálně, už sama o sobě. Několikanásobnou měrou ale klima horší nepřiměřené jednání Nory Fridrichové. Její tým popisuje nelítostný bossing a hromadně se obrací na právní zástupce. A reportérka? Ta si prý není ničeho vědoma. 

„Všichni chodili do práce, na poradu, a bylo jim špatně z toho, co bude. Normálně jsme ráno před prací zvracely,“ popsaly například pro Seznam Zprávy dvě bývalé reportérky, které si přály zůstat v anonymitě. 

Nora Fridrichová: Spolužáci ze základky mi zničili záda

Video se připravuje ...

„Z rozhovoru vyplynulo, že všichni reportéři (tj. devět reportérů) vnímali prostředí na pracovišti jako dlouhodobě stresové nad únosnou míru, styl řízení jako neprůhledný a nepředvídatelný, často až ve formě šikany,“ potvrdili zástupci advokátní kanceláře JŠK, která celý případ prověřuje. 

Podle právních zástupců výše zmíněné kanceláře se počínání Fridrichové podepsalo i na zdravotním stavu spolupracovníků. „Velmi vypovídající skutečností je i to, že de facto všichni se po určité době potýkali s nějakými zdravotními obtížemi, které připisovali právě působení v redakci,“ shrnulo závěry AK eXtra.cz. 

Odvážná Nora Fridrichová ve StarDance: Dře na postavě a chce ukázat přednosti!

Video se připravuje ...

 Přečtěte si
AHel
22. 2. 2023 • 18:29

Je mi všech líto, je dobře, že se to řeší, ale najít pravdu bude těžké, když má někdo tah na branku, je ambiciozní tak to neznamená, že šikanuje...pokud jim bylo tak blbě, tak bych se rozmyslela, zda na tu práci mám, a možná bych volila odchod. Je teď směšné, se vymlouvat, že mé nemoci mám z práce. Je hrozná doba, ve stressu jsou všichni. I ne mém pracovišti je osoba, která ničí a umí zničit dobré lidi, ví se to po všech budovách, arogantní, zákeřná, manipulativní osoba, která ví jak mluvit s nadřízenými a jak hnusně s podřízenými, lidé se třesou, nemohou mluvit, nezvedají telefon a také zvrací....v tichosti se to přehlíží a toleruje, prý je jinak ta osoba výkonná a umí zabra­t...­.nes­chva­luji to, ale myslím, že je to celonárodní problém šikany a to zejména v zaměstnaneckém poměru, ponižování, vyzdvihování drobného problému jako ohromný průšvih, ale když se něco podaří, tak žádná pochvala, naopak, dobrá myšlenka se ukradne, čím vyšší šarže, tím větší lidské zlo, bohužel. Ale přesto mají plnou pusu o spokojeném zaměstnanci, kdo není v klubu ten je jak námezní dělník.... To v podnikatelské sféře není. Když se jim nelíbíte, tak Vám to řeknou a Vy jdete... Mám to za pár do důchodu, tak to vydržím, ale vede to celou společnost do háje, psychopati a lidsky divní lidé se za 30 let dostali do vedení organizací i vlády a proto to tak vypadá. Mělo by být ministerstvo bojující proti těmto jevům...Kdyby se udělala celonárodní dotazníkové šetření, to by bylo zjištěníčko!!!! Vlasy by nám vstávaly hrůzou na hlavě.

Články odjinud

Kontakty

  • Telefon 9.00 – 17.00: 225 974 140
  • Telefon po 17.00: 225 974 164
  • Fax: 225 974 141

RSS kanály serveru ahaonline.cz lze užívat pouze pro osobní potřebu. Jakékoli další šíření obsahu ahaonline.cz je možné pouze s předchozím souhlasem jeho provozovatele.