VÁNOČNÍ POHÁDKOVÁ NEJ... Tomáš Holý v sukni! | Ahaonline.cz

Registrace  |  Zapomenuté heslo

Deník Aha! na Facebooku

sobota 23. září 2023

Svátek slaví Berta, zítra Jaromír

VÁNOČNÍ POHÁDKOVÁ NEJ... Tomáš Holý v sukni!

Tajemství staré bambitky 2
Tajemství staré bambitky 2 (Bioscop)

Každý rok o Vánocích se na ně těšíme a pak jsme většinou rozčarovaní. Řeč není o dárcích pod stromečkem, ale nových vánočních pohádkách. ČT letos sází částečně na jistotu a na Štědrý den nasazuje Tajemství staré bambitky 2, které již bodovalo v kinech. A na Boží hod přijde Krakonoš! Co od nich můžeme čekat?

NÁVRAT STARÉ BAMBITKY

Kdo ještě nezná první »Bambitku«, může ji zhlédnout už zítra večer na jedničce.

Jak to celé začalo?

Seznámíte se v ní s loupežníkem Karabou (O. Vetchým), který přepadá výběrčí daní a nespravedlivě vybrané peníze vrací původním majitelům. Když se stane otcem Aničky, uloží své loupežnické »nádobíčko« včetně staré bambitky na dno velké truhly a vrátí se k hrnčířskému řemeslu. Ve stejnou dobu se královským manželům (J. Čenskému a T. Kostkové) narodí syn Jakub. Na prahu dospělosti se poněkud nešikovný královský synek (T. Klus) a odvážná loupežníkova dcerka (K. Janovičová) setkají a ke slovu se opět dostane bambitka, aby napravila zlodějnu královských rádců a vymahačů daní Ference (M. Vladyky) a Lorence (J. Lábuse).

Zrodila se hvězda

V pokračování je z Jakuba král, z Aničky královna a rodina se rozrostla o zvídavou princezničku Johanku, jež nejraději tráví čas u dědečka Karaby. A právě její představitelka, teď již devítiletá Valentýnka Bečková se stala novou dětskou hvězdou. Ne nadarmo si získala přezdívku »Tomáš Holý v sukni«. Svou výřečností odzbrojila i Honzu Dědka (50).

Tajemství staré bambitky 2: Film o filmu, jak se natáčela nová pohádka

Video se připravuje ...

„Namířeno mám do Hollywoodu! Nejdřív ale musím zjistit, čím pojedu a kde mám sehnat limuzínu,“ prohlásila v jeho 7 Vidět jste ji mohli také ve filmech Ženy v běhu, Příliš osobní známost, Přání Ježíškovi, Láska na špičkách, Srdce na dlani a Přání k narozeninám.

3 otázky pro Valentýnku

V době premiéry Tajemství staré bambitky 2 v kinech poskytla Valentýna Bečková deníku Aha! rozhovor, z něhož vybíráme tři otázky:

Coby princeznička jsi měla tatínka Tomáše Kluse a maminku Kamilu Janovičovou. Líbila se ti tvá pohádková rodina?

„Ano. S Tomášem i Kamčou byla sranda, natáčení sme si fakt hodně užili. A největší překvapení pro mě bylo, když mi Tomáš nabí- dl, abych si jela pohrát s jeho dětmi k nim domů. Bylo to prima.“

Tajemství staré bambitky 2: Trailer na film

Video se připravuje ...

A co Ondřej Vetchý, působil jako tvůj opravdový dědeček?

„Ondra byl moc fajn, radil mi a pomáhal při natáčení. Hrozně jsem se těšila, až ho poznám, je skvělej. Mám ho ráda hlavně díky pohádce S čerty nejsou žerty, ta je moje oblíbená.“

Máš do budoucna nějaké herecké přání?

„Ještě bych si chtěla zahrát superhrdinku, královnu a čarodějnici!“Přečtěte si
Články odjinud

Kontakty

  • Telefon 9.00 – 17.00: 225 974 140
  • Telefon po 17.00: 225 974 164
  • Fax: 225 974 141

RSS kanály serveru ahaonline.cz lze užívat pouze pro osobní potřebu. Jakékoli další šíření obsahu ahaonline.cz je možné pouze s předchozím souhlasem jeho provozovatele.