Otazníky kolem Doležalové a Zelinky: Po kolapsu řeči o krachu vztahu! | Ahaonline.cz

Registrace  |  Zapomenuté heslo

Deník Aha! na Facebooku

středa 4. října 2023

Svátek slaví František, zítra Eliška

Otazníky kolem Doležalové a Zelinky: Po kolapsu řeči o krachu vztahu

Marie Doležalová se drsně vyjádřila na adresu oslav sv. Valentýna
Marie Doležalová se drsně vyjádřila na adresu oslav sv. Valentýna (Instagram, archiv)

Že se musí mít slavné tváře zákonitě lépe než lidé mimo showbyznys, ne vždy platí. Mýty spojené s touto domněnkou se snaží bourat například herečka Marie Doležalová (35), která na svých sociálních sítích otevřeně hovoří o každodenních problémech a životních strastech tak, jaké jsou – bez pozlátka.

Co na srdci, to na jazyku, je věta, kterou se Marie Doležalová na svém instagramu dozajista řídí. Někdy svými slovy budí rozpaky, jindy zase zpívá píseň většiny. Maminka dvou dětí svým příznivcům nepotřebuje mazat med kolem pusy a dokazuje, že život si hraje s každým, herce nevyjímaje. Naposledy si své srdce sledujícím na Instagramu vylila zkraje roku, kdy si posteskla, že jako rodič má sama na sebe minimum času.

Emma Smetana o poporodních depresích: "Jordy ani rodina mi nedovolili sjet do žádné melancholie"

Video se připravuje ...

„Připadá nám naprosto příšerně strašný někoho poprosit, aby si vzal děti, protože přeci zaprvé nelze přiznat, že to všechno nezvládám, a zadruhé to je hrozná zrada těm malým miláčkům, a pokud je dost miluju, tak to přece zvládnu bez pomoci, že?“ zamýšlela se nahlas Doležalová, která ve svém monologu došla k závěru, že každý má právo na oddech. „Není to sobecký, protože vy se přitom obnovujete a hlavně se přitom obnovuje celý ten čerstvý pohled na věc. Ty mateřský baterky se dobíjejí daleko rychleji, než se zdá, takže na to nezapomínejte a házejte se do nabíječky,“ poradila svým příznivcům Marie Doležalová, jak informoval deník Blesk.

Nově herečku, která se do povědomí diváků dostala díky sitcomu Comeback, rozpálil do běla svátek zamilovaných. Ten ona podle webu Expres vnímá jako den, kdy má většina párů potřebu vykřičet do světa svou lásku, a právě tato vynucená velká gesta herečce nejsou příliš sympatická. „Dejte si pozor na dárky, co mají jenom zavřít pusu. Taky pozor na velkolepé obřady, který mají být hlavně vidět. Věděli jste, že lidé s pompézní svatbou se rozvádí podle statistik daleko častěji než trapně skromné svatby? Dejte si pozor na svátky, které jsou reklamním trikem. Dejte si pozor na Valentýna,“ varuje před svátkem, který je též vnímán jako ryze americký komerční hit.

Zuzana Vejvodová prozradila, jak elegantně vyřešila s bývalým partnerem střídavou péči

Video se připravuje ...

Podle Doležalové je méně více. A kdo se ve vztahu snaží vzbudit líbivé emoce pouze v tento den, ten v něm také nemusí setrvat dlouho. „Upřímnost a vstřícnost každý den jsou více než diamant. Romantika je divoké zvíře, co přijde spíše omylem, než když to až moc chystáš,“ dodala poeticky Marie Doležalová, která se svými slovy patřičně řídí. Sama totiž na sociálních sítích na odiv své vztahové štěstí s tanečníkem Markem Zelinkou (36) příliš nedává. Lze si tedy domyslet, že právě proto jim to stále tolik klape. Dle hereččiny logiky jsou právě ty vztahy, které na sebe nepoutají pozornost za každou cenu, o to silnější. Přečtěte si
Články odjinud

Kontakty

  • Telefon 9.00 – 17.00: 225 974 140
  • Telefon po 17.00: 225 974 164
  • Fax: 225 974 141

RSS kanály serveru ahaonline.cz lze užívat pouze pro osobní potřebu. Jakékoli další šíření obsahu ahaonline.cz je možné pouze s předchozím souhlasem jeho provozovatele.