Marie Doležalová procitla: Chlapi jsou prý mazlíci a lepší pohlaví! | Ahaonline.cz

Registrace  |  Zapomenuté heslo

Deník Aha! na Facebooku

pondělí 28. listopadu 2022

Svátek slaví René, zítra Zina

Marie Doležalová procitla: Chlapi jsou prý mazlíci a lepší pohlaví!

Taky vám občas připadá, že to feministky už přeháněj? Stačí začít sledovat herečku Marii Doležalovou na Instagramu a hned vám svět zase bude připadat v rovnováze. Maruš ve svém postu delším než Bible vysvětluje, proč jsou chlapi lepší pohlaví než ženy. Protože se ve všem netopí, jsou to mazlíčci a je s nimi sranda. Marie, vrať se prosím do středověku, nebo zajeď na Blízký východ, oni ti tam ukážou, jaký jsou mazlíci. Více v Síťovinách na Mall.tv.

Martin Jirman, Lucie Macháčková, Petr Vojnar a Bára Guzdková jsou tu proto, aby vám neunikl žádný žhavý trend ze sociálních sítí. S námi nebudete out! Jaký status otřásl Facebookem, jaké vyfiltrované fotky zaplavily Instagram, kdo se ztrapnil na TikToku a které celebrity přestřelily napříč sítěmi? To se dozvíte v našem svižném zpravodajství a nepřijdete ani o zvířátko na konec.Přečtěte si
Články odjinud

Kontakty

  • Telefon 9.00 – 17.00: 225 974 140
  • Telefon po 17.00: 225 974 164
  • Fax: 225 974 141

RSS kanály serveru ahaonline.cz lze užívat pouze pro osobní potřebu. Jakékoli další šíření obsahu ahaonline.cz je možné pouze s předchozím souhlasem jeho provozovatele.