Tleskánek pro Frühlingovou: Kradený vtip o blondýně jí nevyšel | Ahaonline.cz

Registrace  |  Zapomenuté heslo

Deník Aha! na Facebooku

úterý 21. března 2023

Svátek slaví Radek, zítra Leona

Tleskánek pro Frühlingovou: Kradený vtip o blondýně jí nevyšel

Kdo krade, do pekla se hrabe! Ivu Frühlingovou tohle pořekadlo rodiče asi neučili dost jasně. Proč by jinak kradla poměrně povedenej vtip blondýny z TikToku? Iva neni blondýna, to je ten první zádrhel. Ani o ní nikdo neříká, že je blbá. Lidi o ní totiž neříkaj nic, protože nikdy nějak extra nevpadla do zorného pole pozornosti té části národa, která se zajímá o celebrity. Upozorňovat na sebe trapně lohnutým vtipem se navíc v době sociálních sítí moc nehodí. Tak snad příště, Ivo. Více v Síťovinách na Mall.tv.

Martin Jirman, Lucie Macháčková, Petr Vojnar a Bára Guzdková jsou tu proto, aby vám neunikl žádný žhavý trend ze sociálních sítí. S námi nebudete out! Jaký status otřásl Facebookem, jaké vyfiltrované fotky zaplavily Instagram, kdo se ztrapnil na TikToku a které celebrity přestřelily napříč sítěmi? To se dozvíte v našem svižném zpravodajství a nepřijdete ani o zvířátko na konec.

Autor:  mc

Přečtěte si

Kontakty

  • Telefon 9.00 – 17.00: 225 974 140
  • Telefon po 17.00: 225 974 164
  • Fax: 225 974 141

RSS kanály serveru ahaonline.cz lze užívat pouze pro osobní potřebu. Jakékoli další šíření obsahu ahaonline.cz je možné pouze s předchozím souhlasem jeho provozovatele.