Místo Šlechtové sexy vojandy: Izraelská armáda boduje | Ahaonline.cz

Registrace  |  Zapomenuté heslo

Deník Aha! na Facebooku

neděle 5. února 2023

Svátek slaví Dobromila, zítra Vanda

Místo Šlechtové sexy vojandy: Izraelská armáda boduje

Oproti izraelské armádě jsou všichni naši politici, co se týče sociálních sítí, těžcí amatéři. Izraelší vojáci a vojačky se totiž naučili využívat TikTok a Instagram, aby upoutali mladou generaci a dokázali jim, jak moc je být v armádě super a cool. A taky aby světu řekli, že nejsou jen stroje na zabíjení Palestinců. Takže zachraňují želvy a smyslně se vlní do rytmu popových písniček. A docela jim to jde - nemají totiž ve svých řadách Karlu Šlechtovou.... Více v Síťovinách na Mall.tv.

Martin Jirman, Lucie Macháčková, Petr Vojnar a Bára Guzdková jsou tu proto, aby vám neunikl žádný žhavý trend ze sociálních sítí. S námi nebudete out! Jaký status otřásl Facebookem, jaké vyfiltrované fotky zaplavily Instagram, kdo se ztrapnil na TikToku a které celebrity přestřelily napříč sítěmi? To se dozvíte v našem svižném zpravodajství a nepřijdete ani o zvířátko na konec.

Autor:  mc

Přečtěte si
Články odjinud

Kontakty

  • Telefon 9.00 – 17.00: 225 974 140
  • Telefon po 17.00: 225 974 164
  • Fax: 225 974 141

RSS kanály serveru ahaonline.cz lze užívat pouze pro osobní potřebu. Jakékoli další šíření obsahu ahaonline.cz je možné pouze s předchozím souhlasem jeho provozovatele.