Očkování jako nemoc z ozáření! Obránci pravdy vyplodili perlu | Ahaonline.cz

Registrace  |  Zapomenuté heslo

Deník Aha! na Facebooku

čtvrtek 30. března 2023

Svátek slaví Arnošt, zítra Kvido

Očkování jako nemoc z ozáření! Obránci pravdy vyplodili perlu

Internet je stále plný celé řady neuvěřitelných věcí. Krom důkazů o existenci UFO nebo videí s řáděním poltergeista i třeba facebooková skupina Chceme mír, která absolutně nekoresponduje s obsahem, kteří si zde uživatelé sdílejí. Paní Radka třeba zjistila, že se jí partner nechal tajně očkovat! Teď ho plánuje opustit nebo přivázat k topení. Radka si totiž myslí, že očkování funguje jako radiace a ona by nemoc mohla chytit jako tu z ozáření. Pokud nemáte v životě dost bizarních lidí, vřele skupinu doporučujeme. Více v Síťovinách na Mall.tv.

Martin Jirman, Lucie Macháčková, Petr Vojnar a Bára Guzdková jsou tu proto, aby vám neunikl žádný žhavý trend ze sociálních sítí. S námi nebudete out! Jaký status otřásl Facebookem, jaké vyfiltrované fotky zaplavily Instagram, kdo se ztrapnil na TikToku a které celebrity přestřelily napříč sítěmi? To se dozvíte v našem svižném zpravodajství a nepřijdete ani o zvířátko na konec.

Autor:  mc

Přečtěte si
Články odjinud

Kontakty

  • Telefon 9.00 – 17.00: 225 974 140
  • Telefon po 17.00: 225 974 164
  • Fax: 225 974 141

RSS kanály serveru ahaonline.cz lze užívat pouze pro osobní potřebu. Jakékoli další šíření obsahu ahaonline.cz je možné pouze s předchozím souhlasem jeho provozovatele.