Shannen Doherty hledá ženy bez umělých výplní. Marně | Ahaonline.cz

Registrace  |  Zapomenuté heslo

Deník Aha! na Facebooku

čtvrtek 29. února 2024

Svátek slaví Horymír, zítra Bedřich

Shannen Doherty hledá ženy bez umělých výplní. Marně

Smutná zpráva pro Brendu z Beverly Hills 90210 - její představitelka Shannoen Doherty se na Instagramu svěřila, že při sledování televize narazila jen na pár žen jako je ona - takových bez botoxu a umělých výplní rtů případně prsou. Je nám to líto Shannen, ale takový budeš hledat jen marně. Přifouknuto má kdekdo, vrásky, úzký rty a plochej hrudník už se dávno nenosí. Je to smutné, ale je to pravda. O to víc si vážíme žen, které se za život, co se jim odráží ve tváři, nestydí. Jen tak dál. Více v Síťovinách na Mall.tv.

Martin Jirman, Lucie Macháčková, Petr Vojnar a Bára Guzdková jsou tu proto, aby vám neunikl žádný žhavý trend ze sociálních sítí. S námi nebudete out! Jaký status otřásl Facebookem, jaké vyfiltrované fotky zaplavily Instagram, kdo se ztrapnil na TikToku a které celebrity přestřelily napříč sítěmi? To se dozvíte v našem svižném zpravodajství a nepřijdete ani o zvířátko na konec.

Přečtěte si
Články odjinud

Kontakty

  • Telefon 9.00 – 17.00: 225 974 140
  • Telefon po 17.00: 225 974 164
  • Fax: 225 974 141

RSS kanály serveru ahaonline.cz lze užívat pouze pro osobní potřebu. Jakékoli další šíření obsahu ahaonline.cz je možné pouze s předchozím souhlasem jeho provozovatele.