Anna Kadeřávková z Ulice: Chlap mi musí být věrný! | Ahaonline.cz

Registrace  |  Zapomenuté heslo

Deník Aha! na Facebooku

úterý 16. července 2024

Svátek slaví Luboš, zítra Martina

Anna Kadeřávková z Ulice: Chlap mi musí být věrný!

Anna Kadeřávková na Slavících s Vincentem Navrátilem.
Anna Kadeřávková na Slavících s Vincentem Navrátilem. (Blesk: Martin Hykl, David Kundrát, Pavel Machan)

Do povědomí lidí se dostala díky Ulici. I když se Anna Kadeřávková (25) posléze sama rozhodla na Nově v seriálu coby Rozina Maléřová skončit, po čase se tam vrátila, avšak jen na chvíli. Svého rozhodnutí ale nijak nelituje. I díky tomu získala mnoho svých příznivců, především mezi muži.

Doteď ji oslovují, často i na sociálních sítích. Avšak pánové mají smůlu. „Často mi chlapi píšou a oslovují mě i na ulici. Není mi to nepříjemné, oceňuju odvahu mužů, když ženu osloví. Ale já mám ráda, když vztah vzniká postupně, třeba z nějakého přátelství,“ svěřila herečka v talk show Face to Face. „Pro mě je důležité toho člověka poznat a na sociálních sítích k tomu člověku, když ho neznám, nemám důvěru,“ dodala. Největší šanci mají ale u Aničky muži, kteří jsou vtipní a vyznávají věrnost.

Prima spuští novou videoslužbu prima+: Jak se na sebe dívají herci?

Video se připravuje ...

„Muž by měl mít smysl pro humor, a je pro mě důležité, aby měl nějakým způsobem smysl pro rodinu, aby byl hodný, aby mě dokázal dokopat k důležitým rozhodnutím a aby byl věrný,“ nastínila své nároky na partnera. Kadeřávková se během povídání krátce vrátila i do dětství, které se u ní neobešlo bez problémů „Těch průšvihů bylo dost, v osmé třídě jsem dokonce dělala reparát z matiky. Ale ta škola byla pro mě až druhořadá,“ vzpomněla, dnes už s úsměvem na školní léta.

Co všechno nabídne prima+? Kadeřávkovou, Lauronovou či Hampla v nových seriálech!

Video se připravuje ...Přečtěte si
Články odjinud

Kontakty

  • Telefon 9.00 – 17.00: 225 974 140
  • Telefon po 17.00: 225 974 164
  • Fax: 225 974 141

RSS kanály serveru ahaonline.cz lze užívat pouze pro osobní potřebu. Jakékoli další šíření obsahu ahaonline.cz je možné pouze s předchozím souhlasem jeho provozovatele.