Vincent, syn Žilkové (61): Líbačka se známou herečkou | Ahaonline.cz

Registrace  |  Zapomenuté heslo

Deník Aha! na Facebooku

sobota 9. prosince 2023

Svátek slaví Vratislav, zítra Julie

Vincent, syn Žilkové (61): Líbačka se známou herečkou

Odchody z Českého Slavíka 2022: Anna Kadeřávková a Vincent Navrátil
Odchody z Českého Slavíka 2022: Anna Kadeřávková a Vincent Navrátil (Blesk:Czech News Center / Pavel Machan)

Oba na vyhlášení ankety Českého slavíka přišli »single«, tedy bez partnerů, z večírku už ale odcházeli ruku v ruce spolu. Herečka Anna Kadeřávková (25) se na afterpráty rozhlížela tak dlouho, až ulovila slavného fešáka.

Po přímém přenosu se nejdříve představitelka Rozálie Maléřové z Ulice na baru družila s modelkami, popíjely drinky a zřejmě se dobře bavila především s Andreou Kalousovou (26). Jen co se ale u baru objevili pánové z kapely Mirai, opustila babinec a zamířila k nim. K frontmanovi Mirai Navrátilovi (30) se Kadeřávková čím dál víc přibližovala a letmo se ho dotýkala, až se musel trochu vzdálit. Byl totiž pod dohledem své přítelkyně.

Zamilovaná Anna Kadeřávková na premiéře: Poprvé po boku odpadlíka ze Survivoru!

Video se připravuje ...

Půjčil jí galantě sako

To už se ale k baru přimotal Vincent Navrátil (25) a právě on byl pro ni trefou do černého. Kadeřávková se culila od ucha k uchu a měla oči už jen pro něj. Vincent, syn Veroniky Žilkové (61), jí gentlemansky půjčil sako, aby jí nebyla zima a netrvalo dlouho a už si ji vedl z večírku pryč. Kadeřávková si pak v šatně vyměnila jeho za sako za to své a z Fóra Karlín odcházeli ruku v ruce. To je ještě doprovázel Vincentův kamarád, s nímž se ale po pár metrech rozloučili a zůstali na ulici sami dva. Chvíli si ještě povídali, ale netrvalo dlouho a Vincent začal herečku vášnivě líbat. A Anna se rozhodně nebránila. »Lekce francouzštiny« trvala skoro půl minuty. Oba mladí herci si tak krátili čekání na taxíka. Domů ale odjeli každý zvlášť. Co bude dál, se uvidí!

Zamilovaná Anna Kadeřávková: Jak funguje její vztah na dálku?

Video se připravuje ...Přečtěte si
Alva
15. 11. 2022 • 09:16

Je mi k smíchu, jak Žilková hned řekne,že do jejich rodiny míří další "celebrita", nevím, koho považuje za celebritu, ale je normální, že se seznamují lidé z branže, kdyby syn pracoval u pásu v továrně,tak si přivede domů slečnu z tohoto prostředí a ne z Hradu, že?

begonie
15. 11. 2022 • 08:39

Rodina Žilkové = katastrofa

Články odjinud

Kontakty

  • Telefon 9.00 – 17.00: 225 974 140
  • Telefon po 17.00: 225 974 164
  • Fax: 225 974 141

RSS kanály serveru ahaonline.cz lze užívat pouze pro osobní potřebu. Jakékoli další šíření obsahu ahaonline.cz je možné pouze s předchozím souhlasem jeho provozovatele.