Vincent podobný sousedovi?! Žilková má co vysvětlovat! | Ahaonline.cz

Registrace  |  Zapomenuté heslo

Deník Aha! na Facebooku

neděle 14. srpna 2022

Svátek slaví Alan, zítra Hana

Vincent podobný sousedovi?! Žilková má co vysvětlovat!

Vincent Navrátil s maminkou Veronikou Žilkovou
Vincent Navrátil s maminkou Veronikou Žilkovou (herminapress.cz)

Spousta dětí, spousta talentu! Herečka Veronika Žilková (60) může být právem hrdá na své potomky, kteří jí dělají radost. V poslední době je čím dál více skloňováno jméno Vincenta Navrátila (25), který vzal filmový svět útokem a nutno dodat, že to byl správný krok!

Syn Veroniky Žilkové není pouze hercem, ale i nadějným režisérem, o čemž mohl diváky přesvědčit v seriálu Mužketýři. Česká scéna ale pro něj může být pouze začátek. Studium mimo Českou republiku mu umožnilo se zlepšit v anglickém jazyce, a tak jsou zahraniční projekty dalším logickým krokem.

Syn Žilkové Vincent Navrátil slavil mámy 60: Drahej dárek umí dát každej blbec!

Video se připravuje ...
 

Herecký talent Vincent zřejmě zdědil po mamince. Vzhledově je ale spíš podobný tatínkovi, nebo ne? „Mix genů. Vincent vypadá jako můj táta, jeho táta a náš soused. Soused je vtip,“ cituje Veroniku Žilkovou web zeny.iprima.cz. Že mají o herce zájem nejen ve světě filmu, není žádný překvapením.

Veronika Žilková přitvrdila v boji se Stropnickým: Chce střídavou péči o dceru!

Video se připravuje ...

Případné nápadnice mají ovšem smůlu. Vincent je již tři roky ve šťastném vztahu s embryoložkou Anetou Kňávovou a na této skutečnosti, jak vyplývá z jeho slov, evidentně nechce nic měnit. „Obdivuji ji, že dokáže přijmout můj suchý a nekompromisní humor. A že jí nevadí, že žije s příležitostnou přehnaně emocionální uměleckou hysterkou, k čemuž jsem však, na moji obranu, geneticky šlechtěný,“ řekl kdysi v rozhovoru pro iDnes.cz Vincent Navrátil.Přečtěte si
Články odjinud

Kontakty

  • Telefon 9.00 – 17.00: 225 974 140
  • Telefon po 17.00: 225 974 164
  • Fax: 225 974 141

RSS kanály serveru ahaonline.cz lze užívat pouze pro osobní potřebu. Jakékoli další šíření obsahu ahaonline.cz je možné pouze s předchozím souhlasem jeho provozovatele.