Doležalová poučuje o volné výchově: Odborníci zuří! | Ahaonline.cz

Registrace  |  Zapomenuté heslo

Deník Aha! na Facebooku

úterý 16. dubna 2024

Svátek slaví Irena, zítra Rudolf

Doležalová poučuje o volné výchově: Odborníci zuří!

Herečka Marie Doležalová (35) se netají tím, že své děti „vychovává“ tak trochu jiným stylem. Nechává jim volnost a respektuje všechny jejich hysterické výlevy, zlobení a křik. Podle odborníků se jí to ale v budoucnu krutě vrátí.
Zpět na článek
Chcete-li se zapojit do diskuse, přihlaste se prosím.

Přihlásit se

DISKUSE

1pravda1
28. 02. 2022 21:45

Máme sousedku, která vychovává děti sprostými slovy a ječí jako pominutá kvůli každé maličkosti, co si myslíte že se stalo po roce s malou nyní tříletou holčičkou - ječí stejně jako její matka kvůli každé věci, už neumí mluvit normálně... takže bych začala tím, že nevychovaná matka má nevychované děti - ani ji nenapadne, že se dítě chová sprostě k jiným a uřvaná matka má uřvané děti - osobně si myslím, že by budoucí rodiče měli navštěvovat kurz chování k dětem a výchovy, protože toto fakt není dáno každému, a kdo je špatně vychován tak to přenáší z generace na generaci. Na všechno jsou kouči, manuály, poradci ale to nejdůležitější jako je výchova dětí je zcela opomíjena, pokud není rodičům shůry dáno.

14TONY
28. 02. 2022 20:44

Autor příspěvku dlouhodobě nerespektoval pravidla diskuse.

hadaja
28. 02. 2022 19:25

Proč mám já, která už nemám vék na détský řev to mám poslouchat v dopravním prostřeku, décko ječí, lítá po tramvaji, volnomyšlenkářská matka ho neokřikne, nesedávam si na sedadlo , kde se sedí proti, díté se vyleze samo a celou cestu Vás kope, žadné napomenutí, ani snaha mu vysvétlit, že existuje ohleduplnost vůči ostatním.Nejhorší, když nastoupí více matek, více détí, dokonce řidič pustí napomenutí, nic.

1pravda1
28. 02. 2022 21:51

jaká matka - taká katka, dítě potřebuje řád a mantinely ale také hodně lásky a mazlení ale jasně mu říci - toto se nedělá, to dělat nebudeš atd. - jde to i bez bití - protože to jen ukazuje, silnější vyhrává a pak máme na školách šikanu, táta řve po mámě, máma po dětech a děcko si zlost vybije ve škole.

Alva
28. 02. 2022 17:01

Další "moderní matka", které se to vymstí, dítě potřebuje výchovu, pak to vidím v praxi.

luppe
28. 02. 2022 15:41

Za 30 let, mnohými rodiči uplatňovaný tento způsob výchovu, nám tu předvádí z dětí vyrostlé sebestředné egoisty, tyrany a sobce bez špetky empatie.

bonicek
28. 02. 2022 14:22

Ona je přesně ten typ psycho matek, kterým mateřské hormony vygumovali mozek do základu. Nikdy mi nebyla sympatická. Svoje názory a postoj k výchově staví nadřazeně nad všechny ostatní, bez ohledu na okolí. Vlastně v jádru extrémně sobecký člověk, který vidí nejdál na svou špičku nosu. Tito alternativní sluníčkáři rodiče za mě nejhorší .

yarda
28. 02. 2022 12:51

Diskutoval jsem jinde:
http­s://ww­w.bl­esk.cz­/dis­kuse/­111605­6/1

sheenny
27. 02. 2022 21:13

My máme sousedku, která je podobne bláznivá a žít vedle nich je peklo. Neskutečně nevychovaný, uřvaný smradi, ona jen stojí, kouká na ně jak na svatý obrázky a usmívá se. Upřímně ji přeju, aby se to za pár let obrátilo proti ní.

tenerife
28. 02. 2022 08:32

Naprosto s vámi souhlasím, něco podobného jsme také zažívali. Když bylo mojí dceři asi tak 3 roky, měla období vzteku a vzdoru, při jednom takovém výstupu, můj tchán vzal mokrou žínku, umyl ji obličej, a ejhle děvče bylo klidné, už s námi necvičila, dnes je to máma dospělé dcery a říká, že si to pamatuje.

1pravda1
28. 02. 2022 21:54

my máme uřvanou sousedku, takže řve ona po dětech a děcka po sobě a po ní a to jsou malé...

Kontakty

  • Telefon 9.00 – 17.00: 225 974 140
  • Telefon po 17.00: 225 974 164
  • Fax: 225 974 141

RSS kanály serveru ahaonline.cz lze užívat pouze pro osobní potřebu. Jakékoli další šíření obsahu ahaonline.cz je možné pouze s předchozím souhlasem jeho provozovatele.