Zlatá labuť bez Arichtevy! Krize s Biserem? Řeči o přivazování k topení | Ahaonline.cz

Registrace  |  Zapomenuté heslo

Deník Aha! na Facebooku

pátek 23. února 2024

Svátek slaví Svatopluk, zítra Matěj

Zlatá labuť bez Arichtevy! Krize s Biserem? Řeči o přivazování k topení

Veronika a Biser
Veronika a Biser ( David Kundrát, TV Nova)

Nový seriál Zlatá labuť se těší velké oblibě. Premiérový díl si v televizi pustilo přes milion diváků. Režisér Biser Arichtev (46) už podobný dobový seriál režíroval a to První republiku, ve které hrála i jeho žena Veronika Arichteva (36). Do Zlaté labutě ji ale neobsadil. Proč?

Veronika by o roli v manželově seriálu bezpochyby stála. Tentokrát se mu ale bohužel nehodila do konceptu. „Verunka by chtěla hrát dobovku, ale nebyla tam ta správná role. Navíc je to dlouhodobý seriál, byl to velký závazek a víte, jak to máme. Kdo by byl doma s Lukou? Asi bychom ho museli přivázat k topení," vysvětlil se smíchem Biser pro Super.cz.

Nový původní výpravný romantický seriál Zlatá labuť: Podívejte se na trailer!

Video se připravuje ...

„Chůvu máme jen na jeden den v týdnu, abychom stihli administrativní věci, respektive Veronika, protože já jsem teď hodně na place," dodal režisér, který ženu teď nejspíš potřebuje víc doma než v práci. Arichteva ale nějaké své projekty samozřejmě má, takže roli ve Zlaté labuti oželí.

Veronika Arichteva přiznala: Na druhé dítě není čas!

Video se připravuje ...Přečtěte si
Články odjinud

Kontakty

  • Telefon 9.00 – 17.00: 225 974 140
  • Telefon po 17.00: 225 974 164
  • Fax: 225 974 141

RSS kanály serveru ahaonline.cz lze užívat pouze pro osobní potřebu. Jakékoli další šíření obsahu ahaonline.cz je možné pouze s předchozím souhlasem jeho provozovatele.