Krize u Arichtevy? Věčné komandování od manžela | Ahaonline.cz

Registrace  |  Zapomenuté heslo

Deník Aha! na Facebooku

pondělí 30. ledna 2023

Svátek slaví Robin, zítra Marika

Krize u Arichtevy? Věčné komandování od manžela

Veronika Arichteva v novém seriálu
Veronika Arichteva v novém seriálu (archiv Blesku, TV Nova)

Veronika Arichteva (36) slízla smetánku. Její nová role Evy v seriálu O mě se neboj jí vynesla mezi fanoušky na výsluní. Ti oceňují nejen její skvělý herecký výkon, ale zamilovali si i povahové vlastnosti její postavy. A na tom má svůj podíl i její manžel, režisér Biser Arichtev. I když... byly to boje.

Žít spolu pod jednou střechou a ještě spolu točit, to je oříšek i pro odolné jedince. I Arichteva přiznala, že s manželem při práci občas naráží na ostré hrany. „My jsme spolu točili po dlouhé době. Vždycky to máme tak, že se musíme sehrát a trošku si ujasnit ty naše místa,“ práskla pro Super.cz. 

Manžel jí prý rozhodně nešetří. „Bisi na mě byl přísnější, než by byl na jiný herečky,“ řekla také. Nemají si ale prý co vyčítat. I její zkušené oko občas vidí některé scény jinak a má tendence je přetvářet.  „Ano, já jsem do toho trošku kecala, samozřejmě víc, než bych do toho kecala jinému režisérovi,“ řekla také Veronika. S manželem jsou si tak aspoň kvit. 

Veronika Arichteva poodhalila, jak to bude s dalšími díly seriálu O mě se neboj

Video se připravuje ...Přečtěte si
Články odjinud

Kontakty

  • Telefon 9.00 – 17.00: 225 974 140
  • Telefon po 17.00: 225 974 164
  • Fax: 225 974 141

RSS kanály serveru ahaonline.cz lze užívat pouze pro osobní potřebu. Jakékoli další šíření obsahu ahaonline.cz je možné pouze s předchozím souhlasem jeho provozovatele.