Vážná nemoc Noida Bárty? Nechutná lež na kolegy! | Ahaonline.cz

Registrace  |  Zapomenuté heslo

Deník Aha! na Facebooku

neděle 2. dubna 2023

Svátek slaví Erika, zítra Richard

Vážná nemoc Noida Bárty? Nechutná lež na kolegy!

Václav Noid Bárta
Václav Noid Bárta (Blesk:Martin HyklCzech News Center)

Doby, kdy si hudebník Václav Noid Bárta (42) užíval večírky, na nichž holdoval alkoholu, jsou již dávno pryč. Dokázat se vymanit ze spárů divokých večerů nebylo jednoduché. Zpěvák ale našel způsob, jak se pokušení jednou pro vždy zbavit.

Již šest let se Václav Noid Bárta vyhýbá tvrdému alkoholu, který si v minulosti dopřával po představeních i na různých večírcích. V současné době je rád, že dokázal lákadlům divokých večírků a oslav odolat. „Bylo to jedno z nejlepších životních rozhodnutí. Člověka alkohol strašně zbytečně unavuje a trošku mě mrzí, že jsem pil, ale na druhou stranu člověk si musí vyzkoušet nějaké věci,“ uvedl Bárta pro web eXtra.cz.

Dvakrát rozvedený Vašek Noid Bárta utajil zásnuby! Tanečnice má ale jasné podmínky

Video se připravuje ...

Jako otec od rodiny už má nyní priority uspořádané jinak, než tomu bylo v dobách minulých. Nakonec i sám čas zpěvákovi ukázal, že tudy cesta nevede. „Už jsem o tom nějakou dobu přemýšlel a přece jen po pětatřicítce člověka ty party už tolik nebaví, a tak jsem si řekl, že už je potřeba s tím skončit," vysvětlil úspěšný hudebník.

Někdy je paradoxně snazší říct rázné NE sám sobě než ostatním. Někteří přátelé se tak snadno odbýt nenechají, s čímž má zkušenosti i Noid Bárta. Proto si pro ně připravil rafinovanou lež, před kterou si, doufejme, třikrát zaklepal na zuby. „Když jsem tehdy řekl, že nepiju, tak to nikoho nezajímalo a stejně mi nosili panáky, a tak jsem řekl, že mi něco našli a ať mě nechají, pokud mě mají rádi, ale pak jsem jim za měsíc řekl, že jsem kecal," prozradil svůj fígl, pomocí něhož dokázal odradit své kamarády, a tím se zbavil mnohdy automaticky nastavené společenské nutnosti.

Noid na premiéře Tajemství staré bambitky 2: Znám každou vteřinu filmu, žiju s ním dva roky!

Video se připravuje ...Přečtěte si
Genevive Winklerová
1. 2. 2023 • 15:03

Noida Barty....no celkem slušný zpěv umí slušně nazpívat své kolegy viz. televize pořad, asi si uvědomil konec všeho i života

Články odjinud

Kontakty

  • Telefon 9.00 – 17.00: 225 974 140
  • Telefon po 17.00: 225 974 164
  • Fax: 225 974 141

RSS kanály serveru ahaonline.cz lze užívat pouze pro osobní potřebu. Jakékoli další šíření obsahu ahaonline.cz je možné pouze s předchozím souhlasem jeho provozovatele.